hotelový komplex Tritone Resort & Spa 

Termíny a ceny
Kód zájezdu: Praha EW
Typ ubytování: Hotel
Lokalita: Itálie / Ischia / Forio
Doprava: Letecky
Nástupní místo: Praha E
Vybavení: Kneippovy lázně, terasy s lehátky a slunečníky, vlastní léčebné a kosmetické centrum, restaurace, parkoviště, internet WIFI, recepce, vnitřní termální bazén 2x, piano-bar, venkovní termální bazén s hydromasáží, venkovní sladkovodní bazén 2x, vnitřní termální bazén se šlapacími koly, vnitřní výřivka, konferenční sál, venkovní minerální bazén pro děti 2x
Sport v hotelu: posilovna
Vzdálenosti
od moře: 50 m
od centra: 1000 m

Hotel Tritone Terme je jedním z nejluxusnějších hotelů na ostrově Ischia. K jeho přednostem patří poloha hotelu přímo na pláži San Francesco, vynikající welness služby a tradiční místní kuchyně.
Ubytování

Jeden z nejkomfortnějších hotelových komplexů na ostrově se nachází přímo na pláži San Francesco, nedaleko botanické zahrady La Mortella. Hotel má luxusní vnitřní vybavení včetně pokojů, restaurace a vlastního lázeňského centra. Hostům nabízí romantické prostředí a hodnotný relaxační pobyt přímo u moře. Doporučujeme zejména nejnáročnějším klientům. Do centra města se dostanete po silnici pěšky nebo busem.

Vzdálenosti: na pláži, od centra - 1.000 m

Vybavení hotelu
2 x venkovní termální bazén s hydromasáží, 4 x venkovní sladkovodní bazén (1x menší dětský), 3x vnitřní termální bazén (25°C - 38°C, 1x se šlapacími koly pod vodou), vnitřní vířivka a Kneippovy lázně - masáže nohou a chodidel, sauna, posilovna, vlastní lázeňské a kosmetické centrum, terasy se slunečníky a lehátky, pláž se slunečníky a lehátky (v červenci a srpnu poplatek cca 15 €, ostatní termíny zdarma), recepce, restaurace, piano-bar, konferenční sál, internet point a WiFi (zdarma) parkoviště.

Vybavení pokojů
190 pokojů s vlastním sociálním zařízením, klimatizací (cca 01.06. - 30.09. 2012), trezorem, fénem, telefonem, TV-SAT, minibarem, balkónem nebo terasou. Upozornění! Pokoje se mohou lišit velikostí a stylem. Klient může být ubytován v pokoji jiného vzhledu, než jaký je uveden na ilustrativním na obrázku.

Stravování
polopenze, snídaně - bufet, večeře - salátový bufet, výběr z menu.

Získat více informací o destinaci - klikněte ZDE

Cena obsahuje

ubytování s uvedeným typem stravování, obousměrnou leteckou dopravu v základní ceně s transferem do/z hotelu (lety Travel Service – přímý transfer, ostatní letecké společnosti - dělený transfer - klienti nastupují na trajekt se svými zavazadly, transferové vozidlo nepřejíždí s klienty trajektem), vstup do bazénu/bazénů v daném hotelu, služby CK, služby průvodce CK, informační materiály, pojištění CK proti úpadku. Uvedená cena zájezdu obsahuje cenu letenky v optimální knihovací třídě. Konečná cena se může od této uvedené ceny lišit, což Vám rádi ověříme telefonicky nebo po odeslání nezávazné objednávky. Na vyžádání možné též odlety z Vídně, Katowic a Budapešti.

Cena neobsahuje

komplexní cestovní pojištění vč. storna. Služby za příplatky (např. plná penze, výhled na moře, atd.). Pobytovou taxu cca 2€/os./den - splatná v hotovosti v hotelu. Výše taxy a podmínky jejího účtování se mohou měnit. Fakultativní výlety možno zakoupit na místě u delegáta.

Poznámka

3. osoba 1 - 3 roky - lůžko + polopenze - 30 €/noc - platba na místě; 3. osoba 1 - 3 roky - lůžko + plná penze - 35 €/noc - platba na místě; Ferragosto (15.8.) galavečeře 35 €/os. - povinný příplatek, platba na místě. SPECIÁLNÍ NABÍDKA: plážový servis v ceně kromě srpna. Upozornění - ze šesti venkovních bazénů jsou 3 k dispozici od 1.5.2018 a 3 od 1.6.2018.

Facebook