hotelový komplex Charme hotel la Villa Tina*** ostrov ISCHIA, Itálie  

Termíny a ceny
Kód zájezdu: SW
Typ ubytování: Hotel
Poloha: do 400m od pláže, do 300m od centra
Typ stravy: polopenze
Lokalita: Itálie / Ischia / Ischia Porto a Ponte
Doprava: Letecky
Nástupní místo: Praha
Vybavení: restaurace, recepce, americký bar, venkovní termální bazén s hydromasáží, terasa se slunečníky a lehátky
Vzdálenosti
od moře: 400 m
od centra: 300 m

V tomto hotelu se budete ve svém pokoji cítit okamžitě jako doma. Budova je obklopena svěží středomořskou zahradou, kde můžete relaxovat u bazénu. Ubytování se zde nabízí pouze se nídaní,  v restauraci si můžete dát typická středomořská jídla.

Ubytování 
Velmi oblíbený menší hotel se skládá ze dvou budov a nachází se na klidném místě v hlavním městě Ischia, jen pár minut od centra i městských pláží. Je vhodný pro milovníky procházek po městě se spoustou taveren, restaurací a obchůdků.

Vzdálenosti: od moře přibližně 400 m, od centra přibližně 300 m

Vybavení hotelu
1x venkovní termální bazén s hydromasáží (35°C), sluneční terasa s lehátky a slunečníky, recepce, restaurace, centrální topení, americký bar.

Vybavení pokojů
pokoje s vlastním sociálním zařízením, telefon, TV-SAT. Upozornění! Pokoje se mohou lišit velikostí a stylem. Klient můze být ubytován v pokoji jiného vzhledu, než jaký je uveden na ilustrativním na obrázku.

Stravování
polopenze, kontinentální snídaně

Získat více informací o destinaci - klikněte ZDE

Cena obsahuje

ubytování s uvedeným typem stravování, obousměrnou leteckou dopravu včetně trajektu a transferu do/z hotelu– odlet Praha, vstup do bazénu/bazénů v daném hotelu, služby CK, služby průvodce CK, informační materiály, pojištění CK proti úpadku.

Cena neobsahuje

komplexní cestovní pojištění vč. storna. Služby za příplatky (např. plná penze, výhled na moře, atd.). Pobytovou taxu cca 2€/os./den - splatná v hotovosti v hotelu. Výše taxy a podmínky jejího účtování se mohou měnit. Fakultativní výlety možno zakoupit na místě u delegáta.

Poznámka

dětská postýlka 10 €; Ferragosto 14.8 30.€/ os.

Facebook