hotelový komplex Charme hotel la Villa Tina*** ostrov ISCHIA, Itálie 

Termíny a ceny
Kód zájezdu: Praha EW
Typ ubytování: Hotel
Poloha: do 400m od pláže, do 300m od centra
Typ stravy: polopenze
Lokalita: Itálie / Ischia / Ischia Porto a Ponte
Doprava: Letecky
Nástupní místo: Praha E
Vybavení: restaurace, recepce, americký bar, venkovní termální bazén s hydromasáží, terasa se slunečníky a lehátky
Vzdálenosti
od moře: 400 m
od centra: 300 m

V tomto hotelu se budete ve svém pokoji cítit okamžitě jako doma. Budova je obklopena svěží středomořskou zahradou, kde můžete relaxovat u bazénu. Ubytování se zde nabízí pouze se nídaní,  v restauraci si můžete dát typická středomořská jídla.

Ubytování 
Velmi oblíbený menší hotel se skládá ze dvou budov a nachází se na klidném místě v hlavním městě Ischia, jen pár minut od centra i městských pláží. Je vhodný pro milovníky procházek po městě se spoustou taveren, restaurací a obchůdků.

Vzdálenosti: od moře přibližně 400 m, od centra přibližně 300 m

Vybavení hotelu
1x venkovní termální bazén s hydromasáží (35°C), sluneční terasa s lehátky a slunečníky, recepce, restaurace, centrální topení, americký bar.

Vybavení pokojů
pokoje s vlastním sociálním zařízením, telefon, TV-SAT. Upozornění! Pokoje se mohou lišit velikostí a stylem. Klient můze být ubytován v pokoji jiného vzhledu, než jaký je uveden na ilustrativním na obrázku.

Stravování
polopenze, kontinentální snídaně

Získat více informací o destinaci - klikněte ZDE

Cena obsahuje

ubytování s uvedeným typem stravování, obousměrnou leteckou dopravu v základní ceně s transferem do/z hotelu (lety Travel Service – přímý transfer, ostatní letecké společnosti - dělený transfer - klienti nastupují na trajekt se svými zavazadly, transferové vozidlo nepřejíždí s klienty trajektem), vstup do bazénu/bazénů v daném hotelu, služby CK, služby průvodce CK, informační materiály, pojištění CK proti úpadku. Uvedená cena zájezdu obsahuje cenu letenky v optimální knihovací třídě. Konečná cena se může od této uvedené ceny lišit, což Vám rádi ověříme telefonicky nebo po odeslání nezávazné objednávky. Na vyžádání možné též odlety z Vídně, Katowic a Budapešti.

Cena neobsahuje

komplexní cestovní pojištění vč. storna. Služby za příplatky (např. plná penze, výhled na moře, atd.). Pobytovou taxu cca 2€/os./den - splatná v hotovosti v hotelu. Výše taxy a podmínky jejího účtování se mohou měnit. Fakultativní výlety možno zakoupit na místě u delegáta.

Poznámka

dětská postýlka 10 €; Ferragosto 14.8 30.€/ os.

Facebook