Parco Cartaromana*** ostrov ISCHIA, Itálie 

Termíny a ceny
Kód zájezdu: vlastní doprava
Typ ubytování: Hotel
Poloha: do 200m od pláže, do 1000m od centra
Typ stravy: polopenze
Lokalita: Itálie / Ischia / Ischia Porto a Ponte
Doprava: Vlastní doprava

Výhled z hotelu je jedním z nejpodmanivějších na ostrově Ischia, z hotelových teras a balkonů je krásný výhled na Aragonský hrad a záliv Cartaromana. Hotel se nachází na klidném místě, obklopen zelenými pahorky. Je cca 2 km vzdálen od centra města Ischia Porto, které je snadno dostupné autem i autobusem - autobusová zastávka je naproti hotelu. Od hotelu jetéž dobré spojení autobusem na nejbližší pláž Cartaromana s vyvěrajícími termálními prameny, pěšky se lze dostat do centra Ischia Ponte za cca 10 minut.
Tento rodinný hotel tvoří několik přízemních budov, rozmístěných terasovitě v komplexu, s úchvatným pohledem na Aragonský hrad. Většina pokojů má přímý výhled na moře. 

Upozorňujeme na horši přistup k moři po soukrome pěšině (cca 200 m), na koupání v moři doporučujeme obuv do vody.

Ubytování- 50 pokojů, všechny s vlastním příslušenstvím, SAT-TV, telefonem s přímou volbou, Wi-fi, topením, fénem, stropním ventilátorem. Většina s terasou nebo balkonem.
Pokoje typu:
- Standard - základní typ pokoje, s uvedeným vybavením
- Superior s výhledem na moře - pokoj s uvedeným vybavením, s výhledem na moře
- Comfort - prostornější pokoje, se stylovým nábytkem, balkonem, nacházejí se u menšího termálního bazénu, s ohledem na velikost a umístění jsou hotelem doporučovány i pro rodiny s dětmi.
Klimatizace, lednička, výhled na moře a dětská postýlka za příplatek.

Stravování- v ceně je zahrnuta polopenze, snídaně je rozšířená kontinentální, večeře výběrem z menu. Kromě dalších místních specialit nechybí v hotelovém menu pokrmy z čerstvě ulovených ryb od místních rybářů, králík po schitánsku i místní dezerty. Vinný lístek obsahuje i výborná vína od místních vinařů.

Služby a vybaveni
- 1x venkovní termálni bazén
1x menší venkovni termální bazén s hydromasáží
1x vnitřní termální bazén
- vlastní kosmetické a léčebné oddělení, procedury za poplatek
- sauna
- whirpool

2x tenisový kurt s panoramatickým výhledem
- 4 sluneční terasy
- zahrada

- recepce 24 hod.
- restaurace
- bar

Získat více informací o destinaci - klikněte ZDE

Cena obsahuje

ubytování s uvedeným typem stravování, služby CK a delegáta CK, informační materiály, vstupy do bazénu/-nů v dané ubytovací kapacitě, pojištění CK proti úpadku. Bonus: sleva na vstupy do termálních parků a kaktusové zahrady.

Cena neobsahuje

komplexní cestovní pojištění vč. storna. Služby za příplatky (např. plná penze, výhled na moře, atd.). Pobytovou taxu cca 2€/os./den - splatná v hotovosti v hotelu. Výše taxy a podmínky jejího účtování se mohou měnit. Fakultativní výlety možno zakoupit na místě u delegáta.

Poznámka

dětská postýlka 10 €/den; klimatizace 6 €/pokoj/den; minibar 6 €/pokoj/den.

Facebook