Parco Cartaromana*** ostrov ISCHIA, Itálie - Autobusová doprava 

Termíny a ceny
Kód zájezdu: bus
Typ ubytování: Hotel
Poloha: do 200m od pláže, do 1000m od centra
Typ stravy: polopenze
Lokalita: Itálie / Ischia / Ischia Porto a Ponte
Doprava: Autobus

Výhled z hotelu je jedním z nejpodmanivějších na ostrově Ischia, z hotelových teras a balkonů je krásný výhled na Aragonský hrad a záliv Cartaromana. Hotel se nachází na klidném místě, obklopen zelenými pahorky. Je cca 2 km vzdálen od centra města Ischia Porto, které je snadno dostupné autem i autobusem - autobusová zastávka je naproti hotelu. Od hotelu jetéž dobré spojení autobusem na nejbližší pláž Cartaromana s vyvěrajícími termálními prameny, pěšky se lze dostat do centra Ischia Ponte za cca 10 minut.
Tento rodinný hotel tvoří několik přízemních budov, rozmístěných terasovitě v komplexu, s úchvatným pohledem na Aragonský hrad. Většina pokojů má přímý výhled na moře. 

Upozorňujeme na horši přistup k moři po soukrome pěšině (cca 200 m), na koupání v moři doporučujeme obuv do vody.

Ubytování- 50 pokojů, všechny s vlastním příslušenstvím, SAT-TV, telefonem s přímou volbou, Wi-fi, topením, fénem, stropním ventilátorem. Většina s terasou nebo balkonem.
Pokoje typu:
- Standard - základní typ pokoje, s uvedeným vybavením
- Superior s výhledem na moře - pokoj s uvedeným vybavením, s výhledem na moře
- Comfort - prostornější pokoje, se stylovým nábytkem, balkonem, nacházejí se u menšího termálního bazénu, s ohledem na velikost a umístění jsou hotelem doporučovány i pro rodiny s dětmi.
Klimatizace, lednička, výhled na moře a dětská postýlka za příplatek.

Stravování- v ceně je zahrnuta polopenze, snídaně je rozšířená kontinentální, večeře výběrem z menu. Kromě dalších místních specialit nechybí v hotelovém menu pokrmy z čerstvě ulovených ryb od místních rybářů, králík po schitánsku i místní dezerty. Vinný lístek obsahuje i výborná vína od místních vinařů.

Služby a vybaveni
- 1x venkovní termálni bazén
1x menší venkovni termální bazén s hydromasáží
1x vnitřní termální bazén
- vlastní kosmetické a léčebné oddělení, procedury za poplatek
- sauna
- whirpool

2x tenisový kurt s panoramatickým výhledem
- 4 sluneční terasy
- zahrada

- recepce 24 hod.
- restaurace
- bar

Získat více informací o destinaci - klikněte ZDE

Cena obsahuje

ubytování s uvedeným typem stravování, autobusovou dopravu včetně trajektu a transferu do hotelu - odjezd vždy v pátek, návrat v neděli, vstup do bazénu/bazénů v daném hotelu, služby CK, služby průvodce CK, informační materiály, pojištění CK proti úpadku.

Cena neobsahuje

komplexní cestovní pojištění vč. storna. Služby za příplatky (např. plná penze, výhled na moře, atd.). Pobytovou taxu cca 2€/os./den - splatná v hotovosti v hotelu. Výše taxy a podmínky jejího účtování se mohou měnit. Fakultativní výlety možno zakoupit na místě u delegáta.

Poznámka

dětská postýlka 10 €/den; klimatizace 6 €/pokoj/den; minibar 6 €/pokoj/den.

Facebook