Villa Svizzera 

Termíny a ceny
Typ ubytování: Hotel
Poloha: do 100m od pláže, v centru
Typ stravy: polopenze
Lokalita: Itálie / Ischia / Lacco Ameno
Doprava: Letecky
Nástupní místo: Praha E
Vybavení: bar, vnitřní termální bazén, terasy s lehátky a slunečníky, zahrada, parkoviště, společenská místnost, recepce, masáže a kosmetické procedury za poplatek, venkovní bazén s mořskou vodou, výtah, piano-bar
Vzdálenosti
od moře: 100 m
od centra: 50 m

Jeden z prvních hotelů na ostrově, přestavěný z původní vily z 19.století, velmi pěkný luxusní hotel s přátelskou atmosférou a kvalitními službami. Výhodou je strategická pozice nedaleko centra městečka a snadná dostupnost do zátoky San Montano s písčitou pláží a termálním parkem Negombo (cca 800 m).

Villa Svizzera vítá své klienty s noblesou a elegancí sobě vlastní a nabízí nádherné pohledy na městečko Lacco Ameno.Venkovní bazén s mořskou vodou je situován v zahradě s mnoha květinami a palmami.Vnitřní bazén a welness služby hotelu jsou dalšími výhodami tohoto hotelu.

Vzdálenosti: od moře: přibližně 100 m (malá písčitá pláž), 20 minut chůze na pláž San Montano
V centru, autobusová zastávka: přibližně 10 m od hotelu.

Ubytování 
77 pokojů, které jsou vybaveny nábytkem v typickém ischitánském stylu, soc. zařízením, telefonem, centrálním topením, TV-SAT, minibarem, většina má terasu nebo balkón. Upozornění! Pokoje se mohou lišit velikostí a stylem. Klient můze být ubytován v pokoji jiného vzhledu, než jaký je uveden na ilustrativním na obrázku.

Stravování
polopenze, snídaně - bufet, večeře - salátový bufet, výběr z menu, místní i mezinárodní kuchyně.

Služby a vybavení 
1x vnitřní bazén s termální vodou (32°C - 34 °C), 1x venkovní bazén s mořskou vodou, terasa s lehátky a slunečníky, recepce, výtah, restaurace, společenská místnost, piano-bar, bar, tropická zahrada, parkoviště, vlastní lázeňské zařízení. Hotelový minibus zdarma na pláž San Montano (květen - září).

Získat více informací o destinaci - klikněte ZDE
Facebook