Angelino*** ostrov ISCHIA, Itálie 

Termíny a ceny
Kód zájezdu: BUD
Typ ubytování: Hotel
Poloha: do 50m od pláže, do 1000m od centra
Typ stravy: polopenze
Lokalita: Itálie / Ischia / Maronti
Doprava: Letecky
Nástupní místo: Budapešť
Vybavení: sauna, bar, zahrada, internet WIFI, TV místnost, venkovní termální bazén
Vzdálenosti
od moře: 50 m
od centra: 1000 m

Informace o ubytování

Náš hotel se nachází na jihu ostrova Ischia na slavné pláži Maronti, ve velmi malebném prostředí. Leží 3 minuty chůze od termálních lázní Cavascura, 20 minut od vesnice Sant'Angelo a méně než 10 minut od Fumarol, pramenů vyvěrajících v píseku do moře. Tento stručný popis nebude schopen plně odrážet krásu a klid těchto míst.  Čekáme na vás v naději, že Vám budeme moci nabídnout dovolenou v maximální relaxaci v rodinném prostředí

Ubytování 
Všechny naše pokoje mají výhled na moře Maronti, vlastní koupelnu, balkon nebo terasu. TV na pokoji, vysoušeč vlasů a Wi-Fi. Upozornění! Pokoje se mohou lišit velikostí a stylem. Klient můze být ubytován v pokoji jiného vzhledu, než jaký je uveden na ilustrativním na obrázku.

Strava
Polopenze, ischitánská kuchyně, anglická snídaně, večeře - výběr z menu.

Služby a vybavení
Venkovní termální bazén a sauna v zahradě za hotelem, lehátka a slunečníky u bazénu. TV místnost se SAT-TV, bar, restaurace, Wi-Fi, restaurace  a terasa s nádherným výhledem.

Informace o zájezdu

Menší rodinný hotel ležící uprostřed jedné z nejkrásnějších a největších pláží ostrova, Maronti. Nachází se pouhých pět minut chůze od nedalékých starých přírodních lázní Cava Scura, ukrytých ve skalnatém kaňonu, jímž protéká termální pramen.

Ubytování 
Jenoduše zařízené pokoje s vlastním sociálním zařízením, balkonem nebo terasou, všechny s výhledem na moře. Upozornění! Pokoje se mohou lišit velikostí a stylem. Klient můze být ubytován v pokoji jiného vzhledu, než jaký je uveden na ilustrativním na obrázku.

Strava
Polopenze, ischitánská kuchyně, anglická snídaně, večeře - výběr z menu.

Služby a vybavení
Venkovní termální bazén a sauna v zahradě za hotelem, lehátka a slunečníky u bazénu. TV místnost se SAT-TV, bar, restaurace, Wi-Fi v restauraci.

Získat více informací o destinaci - klikněte ZDE

Cena obsahuje

ubytování v pokoji standard s uvedeným typem stravování, obousměrnou leteckou dopravu včetně trajektu a transferu do/z hotelu v ceně 8000 Kč, vstup do bazénu/bazénů v daném hotelu, služby CK, služby průvodce CK, informační materiály, pojištění CK proti úpadku.

Cena neobsahuje

komplexní cestovní pojištění vč. storna – 34,-Kč/os./den. Služby za příplatky (např. plná penze, výhled na moře, atd.). Pobytovou taxu cca 2€/os./den - splatná v hotovosti v hotelu. Výše taxy a podmínky jejího účtování se mohou měnit. Fakultativní výlety možno zakoupit na místě u delegáta.

Facebook