Angelino***, ostrov ISCHIA, Sant'Angelo - Maronti  

Termíny a ceny
Kód zájezdu: Praha DEL
Typ ubytování: Hotel
Poloha: do 50m od pláže, do 1000m od centra
Lokalita: Itálie / Ischia / Maronti
Doprava: Letecky
Nástupní místo: Praha E
Vybavení: sauna, bar, zahrada, internet WIFI, TV místnost, venkovní termální bazén
Vzdálenosti
od moře: 50 m
od centra: 1000 m

Hotel se nachází na jihu ostrova Ischia na slavné pláži Maronti, ve velmi malebném prostředí. Leží 3 minuty chůze od termálních lázní Cavascura, 20 minut od vesnice Sant'Angelo a méně než 10 minut od Fumarol, pramenů vyvěrajících v píseku do moře. Tento stručný popis nebude schopen plně odrážet krásu a klid těchto míst.  Čekáme na vás v naději, že Vám budeme moci nabídnout dovolenou v maximální relaxaci v rodinném prostředí. 

Ubytování 
Všechnchny pokoje mají výhled na moře a pláž Maronti, vlastní koupelnu, balkon nebo terasu, TV na pokoji, vysoušeč vlasů a Wi-Fi. Upozornění! Pokoje se mohou lišit velikostí a stylem. Klient můze být ubytován v pokoji jiného vzhledu, než jaký je uveden na ilustrativním na obrázku.

Strava
Polopenze, ischitánská kuchyně, anglická snídaně, večeře - výběr z menu. 

Služby a vybavení
Venkovní termální bazén 34°C a sauna v zahradě za hotelem, lehátka a slunečníky u bazénu. TV místnost se SAT-TV, bar, restaurace, Wi-Fi, restaurace  a terasa s nádherným výhledem. Hosté mají svůj vlastní klíč k zahradě, aby si ji mohli vychutnat, když chtějí.
 

Získat více informací o destinaci - klikněte ZDE

Cena obsahuje

ubytování s uvedeným typem stravování, obousměrnou leteckou dopravu v základní ceně s transferem do/z hotelu (lety Travel Service – přímý transfer, ostatní letecké společnosti - dělený transfer - klienti nastupují na trajekt se svými zavazadly, transferové vozidlo nepřejíždí s klienty trajektem), vstup do bazénu/bazénů v daném hotelu, služby CK, služby průvodce CK, informační materiály, pojištění CK proti úpadku. Uvedená cena zájezdu obsahuje cenu letenky v optimální knihovací třídě. Konečná cena se může od této uvedené ceny lišit, což Vám rádi ověříme telefonicky nebo po odeslání nezávazné objednávky. Na vyžádání možné též odlety z Vídně, Katowic a Budapešti.

Cena neobsahuje

komplexní cestovní pojištění vč. storna. Služby za příplatky (např. plná penze, výhled na moře, atd.). Pobytovou taxu cca 2€/os./den - splatná v hotovosti v hotelu. Výše taxy a podmínky jejího účtování se mohou měnit. Fakultativní výlety možno zakoupit na místě u delegáta.

Facebook