ostrov Ischia, Itálie - VITTORIO BEACH RESORT - Autobusová doprava 

Termíny a ceny
Typ ubytování: Hotel
Typ stravy: se snídaní
Lokalita: Itálie / Ischia / Maronti
Doprava: Autobus
Vzdálenosti
od moře: 1 m
od centra: 2 m

Hotel se nachází na pláži Maronti dlouhé 3 km, v jednom z nejkrásnějších zálivů ostrova. K hotelu nelze dojet autem, od nejbližšího parkoviště a autobusové zastávky je vzdálen cca 1 km po plážovém chodníku, je přístupný i po pláži. Sant´Angelo je vzdáleno cca 2 km (část po pláži, bez zpevněné cesty), je možno využít lodní taxi nebo elektrotaxi, na další místa  na ostrově je spojení autobusovou dopravou. Hotel zajišťuje přepravu zavazadel z parkoviště. Nedoporučujeme osobám se sníženou pohyblivovostí.

Ubytování:
53 pokojů, všechny s výhledem na moře a vlastní terasou nebo balkonem, jednpduše zařízené ve středomořském stylu, mají vlastní sociání zařízení, stropní ventilátor a SAT-TV. Pokoje jsou ve třech patrech, hotel nemá výtah.

Stravování:
snídaně formou bufetu. Večeře a obědy možné za příplatek - servírované, saláty a předkrmy formou bufetu. Polopenze možná formou snídaně - večeře nebo snídaně - oběd .


Služby a vybavení:
2x termální bazén, terasa s lehátky a slunečníky, bar, léčebné oddělení, přírodní sauna, Wi-Fi na terase, plážový servis ZDARMA, trezor, restaurace s panoramatickým výhledem. 

 

Upozornění: Z důvodu případného zavedení hygienických a / nebo protiepidemických opatření v destinaci může dojít ke změně rozsahu a kvality uvedených služeb.  Tyto změny nezakládají nárok na náhradu služeb. Děkujeme za pochopení.

Získat více informací o destinaci - klikněte ZDE

Cena obsahuje

• ubytování s uvedeným typem stravování
• služby CK a delegáta CK
• informační materiály
• vstupy do bazénu/-nů v dané ubytovací kapacitě

Cena neobsahuje

• komplexní cestovní pojištění včetně storna
• služby za příplatky (např. plná penze, mořská strana, atd.)
• pobytovou taxu cca 2 €/os./den - splatná v hotovosti v hotelu (výše taxy a podmínky jejího účtování se mohou měnit)
• fakultativní výlety možno zakoupit na místě u delegáta

Facebook