Angelino*** - Autobusová doprava 

Termíny a ceny
Kód zájezdu: bus
Typ ubytování: Hotel
Poloha: do 50m od pláže, do 1000m od centra
Typ stravy: polopenze
Lokalita: Itálie / Ischia / Maronti
Doprava: Autobus
Vybavení: sauna, bar, zahrada, internet WIFI, TV místnost, venkovní termální bazén
Vzdálenosti
od moře: 50 m
od centra: 1000 m

Informace o ubytování

Hotel se nachází na jihu ostrova Ischia na slavné pláži Maronti, ve velmi malebném prostředí. Leží 3 minuty chůze od termálních lázní Cavascura, 20 minut od vesnice Sant'Angelo a méně než 10 minut od Fumarol, pramenů vyvěrajících v píseku do moře. Tento stručný popis nebude schopen plně odrážet krásu a klid těchto míst.  Čekáme na vás v naději, že Vám budeme moci nabídnout dovolenou v maximální relaxaci v rodinném prostředí. 

Ubytování 
Všechnchny pokoje mají výhled na moře a pláž Maronti, vlastní koupelnu, balkon nebo terasu, TV na pokoji, vysoušeč vlasů a Wi-Fi. Upozornění! Pokoje se mohou lišit velikostí a stylem. Klient můze být ubytován v pokoji jiného vzhledu, než jaký je uveden na ilustrativním na obrázku.

Strava
Polopenze, ischitánská kuchyně, anglická snídaně, večeře - výběr z menu. 

Služby a vybavení
Venkovní termální bazén 34°C a sauna v zahradě za hotelem, lehátka a slunečníky u bazénu. TV místnost se SAT-TV, bar, restaurace, Wi-Fi, restaurace  a terasa s nádherným výhledem. Hosté mají svůj vlastní klíč k zahradě, aby si ji mohli vychutnat, když chtějí.
 

Získat více informací o destinaci - klikněte ZDE

Cena obsahuje

ubytování v pokoji standard s uvedeným typem stravování, autobusovou dopravu včetně trajektu a transferu do hotelu - odjezd vždy v pátek, návrat v neděli, vstup do bazénu/bazénů v daném hotelu, služby CK, služby průvodce CK, informační materiály, pojištění CK proti úpadku.

Cena neobsahuje

komplexní cestovní pojištění vč. storna. Služby za příplatky (např. plná penze, výhled na moře, atd.). Pobytovou taxu cca 2€/os./den - splatná v hotovosti v hotelu. Výše taxy a podmínky jejího účtování se mohou měnit. Fakultativní výlety možno zakoupit na místě u delegáta.

Poznámka

dětská postýlka pro dítě 0-2 roky 8 €/den - platba na místě.

Zvolte si termín:

Název
Cena od
 
dvoulůžkový s přistýlkou standard
14 880 Kč/osobu
dvoulůžkový se dvěma přistýlkami standard
14 880 Kč/osobu
dvoulůžkový standard
14 880 Kč/osobu
jednolůžkový standard
14 880 Kč/osobu
Vlastnosti: CENA NEZAHRNUJE PŘÍPLATEK ZA JEDNOLŮŽKOVÝ POKOJ
Facebook