Apollon Club**** ostrov ISCHIA, Itálie  

Termíny a ceny
Kód zájezdu: SW
Typ ubytování: Hotel
Poloha: do 100m od pláže, do 900m od centra
Typ stravy: snídaně
Lokalita: Itálie / Ischia / Sant Angelo
Doprava: Letecky
Nástupní místo: Praha

Hotel Appolon Club**** je součástí hotelového komplexu Miramare Sea Resort & SPA****, který se skládá z hotelů Miramare****  a Apollon Club****. Od hotelu Miramare je vzdálen cca 800 m a je dostupný soukromou pěšinou s překrásným výhledem na moře. Hotel Appolon Club se nachází na skalním útvaru, několik metrů nad mořem, přímo uprostřed termálního parku Appolonovy a Afroditiny zahrady. Hosté tohoto hotelu mohou využívat všech 12 bazénů, kterými park disponuje, zcela zdarma. Za příplatek je možné využít služby wellness centra. Hotelový komplex se skládá ze čtyř budov s různými kategoriemi pokojů. Nejvzdálenější budova, která nabízí standardní pokoje, je umístěna nejvýše nad mořem a pěší chůzí je dostupná od recepce do pěti minut. Celý areál je zasazen do středomořského prostředí a je propojen úzkými cestičkami a charakteristickými uličkami, dobře dosažitelný také elektro vozíky ze Sant´Angela.

Ubytování 
hotel nabízí tři typy pokojů - CLASSIC, SUPERIOR a PRESTIGE. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení, klimatizaci, telefon, SAT-TV, minibar, sejf, fén. Hosté mají v pokoji k dispozici koupací plášť.

pokoje CLASSIC
prostorné světlé pokoje s výhledem na moře, jednoduše a funkčně zařízené v místním mediteránském stylu, s balkonem nebo terasou. 

pokoje SUPERIOR
kompletně zrenovované pokoje, komfortně a elegantně zařízené v mediteránském stylu. Všechny pokoje mají přímý výhled na moře, téměř všechny mají balkon nebo terasu. Pokoje se nachází uprostřed subtropické zahrady, s jedinečným výhledem na záliv Citara a městečko Sant´ Angelo.

pokoje PRESTIGE
kompletně zrenovované pokoje, komfortně a elegantně zařízené v mediteránském stylu. Všechny pokoje mají přímý výhled na moře a balkon nebo terasu. Pokoje jsou jedinečné svou polohou bezprostředně u moře, přímo na pláži, s lehátky a slunečníky na soukromé pláži pod pokoji, jen pár kroků od bazénů termálního parku Afroditiny a Apollónovy zahrady.

Stravování 
Snídaně formou bufetu. Za příplatek možnost večeří a obědů.
Hotelová restaurace nabízí typickou středomořskou i mezinárodní kuchyni, v uvolněné a elegantní atmosféře na krásné vyhlídkové terase.
K obědu nebo večeři nabízí hotelová restaurace výborné pokrmy, připravené z čerstvých lokálních surovin, z vlastní zeleninové zahrady a z úlovků místních rybářů.

Služby a vybavení 
recepce, restaurace s panoramatickou terasou, bar, přírodní sauna a několik přístupů na soukromou pláž, kde jsou hostům k dispozici lehátka a slunečníky. Možnost využívat zdarma areál termálního parku Afroditiny a Apollónovy zahrady. 

Získat více informací o destinaci - klikněte ZDE

Cena obsahuje

ubytování s uvedeným typem stravování, obousměrnou leteckou dopravu z Prahy včetně trajektu a transferu na parkoviště mikrotaxi nad Sant´Angelem, vstup do bazénu/bazénů v daném hotelu, služby CK, služby průvodce CK, informační materiály, pojištění CK proti úpadku.

Cena neobsahuje

komplexní cestovní pojištění vč. storna. Služby za příplatky (např. plná penze, výhled na moře, atd.). Pobytovou taxu cca 2€/os./den - splatná v hotovosti v hotelu. Výše taxy a podmínky jejího účtování se mohou měnit. Fakultativní výlety možno zakoupit na místě u delegáta.
Transfer mikrotaxi z parkoviště nad Sant´Angelo do hotelu:
- transfer pouze zavazadel – 190,- Kč/ jedna cesta
- transfer osoby a zavazadel – 630,- Kč/jedna cesta
Transfer mikrotaxi je možno využít pouze v době od 7:00 hod. do 22:00 hod..

Poznámka

Ceny uvedené v tabulce jsou platné pro ubytování v pokojích Apollon Classic, minimální pobyt 7 nocí. V ceně je zahrnut volný vstup do termálního parku Aphrodite-Apollon po celou dobu pobytu. Termální park Aphrodite-Apollon - park o rozloze 7.000 m2 s 8 termálními bazény o teplotách mezi 26° C - 40° C, 1 bazén s mořskou vodou, relaxační části, přírodní sauna v jeskyni, soukromá pláž, plážové osušky, slunečníky a lehátka, Wi-Fi, převlékárny, jacuzzi, léčebné a kosmetické centrum - procedury za poplatek.
Vzdálenost recepce hotelu Apollon Club od parkoviště mikrotaxi je cca 1300 m.

Facebook