Apollon Club**** ostrov ISCHIA, Itálie  

Termíny a ceny
Kód zájezdu: Praha EW
Typ ubytování: Hotel
Poloha: do 100m od pláže, do 900m od centra
Typ stravy: snídaně
Lokalita: Itálie / Ischia / Sant Angelo
Doprava: Letecky
Nástupní místo: Praha E

Hotel Appolon Club**** je součástí hotelového komplexu Miramare Sea Resort & SPA****, který se skládá z hotelů Miramare****  a Apollon Club****. Od hotelu Miramare je vzdálen cca 800 m a je dostupný soukromou pěšinou s překrásným výhledem na moře. Hotel Appolon Club se nachází na skalním útvaru, několik metrů nad mořem, přímo uprostřed termálního parku Appolonovy a Afroditiny zahrady. Hosté tohoto hotelu mohou využívat všech 12 bazénů, kterými park disponuje, zcela zdarma. Za příplatek je možné využít služby wellness centra. Hotelový komplex se skládá ze čtyř budov s různými kategoriemi pokojů. Nejvzdálenější budova, která nabízí standardní pokoje, je umístěna nejvýše nad mořem a pěší chůzí je dostupná od recepce do pěti minut. Celý areál je zasazen do středomořského prostředí a je propojen úzkými cestičkami a charakteristickými uličkami, dobře dosažitelný také elektro vozíky ze Sant´Angela.

Ubytování 
hotel nabízí tři typy pokojů - CLASSIC, SUPERIOR a PRESTIGE. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení, klimatizaci, telefon, SAT-TV, minibar, sejf, fén. Hosté mají v pokoji k dispozici koupací plášť.

pokoje CLASSIC
prostorné světlé pokoje s výhledem na moře, jednoduše a funkčně zařízené v místním mediteránském stylu, s balkonem nebo terasou. 

pokoje SUPERIOR
kompletně zrenovované pokoje, komfortně a elegantně zařízené v mediteránském stylu. Všechny pokoje mají přímý výhled na moře, téměř všechny mají balkon nebo terasu. Pokoje se nachází uprostřed subtropické zahrady, s jedinečným výhledem na záliv Citara a městečko Sant´ Angelo.

pokoje PRESTIGE
kompletně zrenovované pokoje, komfortně a elegantně zařízené v mediteránském stylu. Všechny pokoje mají přímý výhled na moře a balkon nebo terasu. Pokoje jsou jedinečné svou polohou bezprostředně u moře, přímo na pláži, s lehátky a slunečníky na soukromé pláži pod pokoji, jen pár kroků od bazénů termálního parku Afroditiny a Apollónovy zahrady.

Stravování 
Snídaně formou bufetu. Za příplatek možnost večeří a obědů.
Hotelová restaurace nabízí typickou středomořskou i mezinárodní kuchyni, v uvolněné a elegantní atmosféře na krásné vyhlídkové terase.
K obědu nebo večeři nabízí hotelová restaurace výborné pokrmy, připravené z čerstvých lokálních surovin, z vlastní zeleninové zahrady a z úlovků místních rybářů.

Služby a vybavení 
recepce, restaurace s panoramatickou terasou, bar, přírodní sauna a několik přístupů na soukromou pláž, kde jsou hostům k dispozici lehátka a slunečníky. Možnost využívat zdarma areál termálního parku Afroditiny a Apollónovy zahrady. 

Získat více informací o destinaci - klikněte ZDE

Cena obsahuje

ubytování s uvedeným typem stravování, obousměrnou leteckou dopravu v základní ceně s transferem na parkoviště mikrotaxi nad Sant´Angelem (lety Travel Service – přímý transfer, ostatní letecké společnosti - dělený transfer - klienti nastupují na trajekt se svými zavazadly, transferové vozidlo nepřejíždí s klienty trajektem), vstup do bazénu/bazénů v daném hotelu, služby CK, služby průvodce CK, informační materiály, pojištění CK proti úpadku. Uvedená cena zájezdu obsahuje cenu letenky v optimální knihovací třídě. Konečná cena se může od této uvedené ceny lišit, což Vám rádi ověříme telefonicky nebo po odeslání nezávazné objednávky. Na vyžádání možné též odlety z Vídně, Katowic a Budapešti.

Cena neobsahuje

komplexní cestovní pojištění vč. storna. Služby za příplatky (např. plná penze, výhled na moře, atd.). Pobytovou taxu cca 2€/os./den - splatná v hotovosti v hotelu. Výše taxy a podmínky jejího účtování se mohou měnit. Fakultativní výlety možno zakoupit na místě u delegáta.
Transfer mikrotaxi z parkoviště nad Sant´Angelo do hotelu:
- transfer pouze zavazadel – 190,- Kč/ jedna cesta
- transfer osoby a zavazadel – 630,- Kč/jedna cesta
Transfer mikrotaxi je možno využít pouze v době od 7:00 hod. do 22:00 hod..
V případě transferů na brzké ranní lety, před 7:00 hod., je možno objednat pouze transfer zavazadel, s tím, že zavazadla musí být svezena den předem kolem 19:00 hod.

Poznámka

Ceny uvedené v tabulce jsou platné pro ubytování v pokojích Apollon Classic, minimální pobyt 7 nocí. V ceně je zahrnut volný vstup do termálního parku Aphrodite-Apollon po celou dobu pobytu. Termální park Aphrodite-Apollon - park o rozloze 7.000 m2 s 8 termálními bazény o teplotách mezi 26° C - 40° C, 1 bazén s mořskou vodou, relaxační části, přírodní sauna v jeskyni, soukromá pláž, plážové osušky, slunečníky a lehátka, Wi-Fi, převlékárny, jacuzzi, léčebné a kosmetické centrum - procedury za poplatek.
Vzdálenost recepce hotelu Apollon Club od parkoviště mikrotaxi je cca 1300 m.

Facebook