Hotelový komplex Miramare Sea Resot & SPA**** ostrov ISCHIA, Itálie 

Termíny a ceny
Kód zájezdu: SW
Typ ubytování: Hotel
Poloha: do 50m od pláže, v centru
Typ stravy: se snídaní
Lokalita: Itálie / Ischia / Sant Angelo
Doprava: Letecky
Nástupní místo: Praha

Leží v jedné z nejkrásnější části ostrova Ischa, na malebném a panoramatickém místě, jen pár kroků od známého náměstí Sant'Angelo. Nabízí svým hostům širokou škálu služeb. Je výsledkem podnikatelského úsilí vytvořit kvalitní pobyt pro svoje klienty.

Ubytování
Komfortní pokoje, zařízené v elegantním středomořském stylu, s balkónem nebo terasou, směrované k moři, jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, telefonem s přímou volbou, klimatizací, TV-SAT, minibarem, digitálním trezorem, fénem, koupacím pláštěm. Hotel disponuje pokoji classic, superior, junior- suite a suite. Upozornění! Pokoje se mohou lišit velikostí a stylem. Klient může být ubytován v pokoji jiného vzhledu, než jaký je uveden na ilustrativním na obrázku.

Stravování
Snídaně - bufet. restaurace nad mořem nabízí bohatý výběr regionálních specialit a vinný lístek se širokým výběrem vín.

Služby a vybavení 
Recepce, 2 restaurace, 2x bar, 1x ovocný bar, tenisový kurt, tenisové rakety a míčky k zapůjčení, fi tness centrum, kosmetické a léčebné centrum. V ceně je zahrnut vstup do termálního parku Aphrodite
/Apollon po celou dobu pobytu. 
UPOZORNĚNÍ - část Aphrohrodite tohoto termálního parku má být zcela uzavřena po celý rok 2016 z důvodu rekonstrukce, návštěvníkům bude k dispozici pouze část Apollon, s 5 – 6 bazény

Získat více informací o destinaci - klikněte ZDE

Cena obsahuje

ubytování s uvedeným typem stravování, obousměrnou leteckou dopravu z Prahy včetně trajektu a transferu na parkoviště mikrotaxi nad Sant´Angelem, vstup do bazénu/bazénů v daném hotelu, služby CK, služby průvodce CK, informační materiály, pojištění CK proti úpadku.

Cena neobsahuje

komplexní cestovní pojištění vč. storna. Služby za příplatky (např. plná penze, výhled na moře, atd.). Pobytovou taxu cca 2€/os./den - splatná v hotovosti v hotelu. Výše taxy a podmínky jejího účtování se mohou měnit. Fakultativní výlety možno zakoupit na místě u delegáta.
Transfer mikrotaxi z parkoviště nad Sant´Angelo do hotelu:
- transfer pouze zavazadel – 190,- Kč/ jedna cesta
- transfer osoby a zavazadel – 630,- Kč/jedna cesta
Transfer mikrotaxi je možno využít pouze v době od 7:00 hod. do 22:00 hod..

Poznámka

Ceny uvedené v tabulce jsou platné pro ubytování v pokojích Miramare Classic, minimální pobyt 7 nocí. V ceně je zahrnut volný vstup do termálního parku Aphrodite-Apollon po celou dobu pobytu. Termální park Aphrodite-Apollon - park o rozloze 7.000 m2 s 8 termálními bazény o teplotách mezi 26° C - 40° C, 1 bazén s mořskou vodou, relaxační části, přírodní sauna v jeskyni, soukromá pláž, plážové osušky, slunečníky a lehátka, Wi-Fi, převlékárny, jacuzzi, léčebné a kosmetické centrum - procedury za poplatek.
Vzdálenost recepce hotelu Miramare od parkoviště mikrotaxi je cca 550 m.

Facebook