Park Hotel & Terme Romantica**** ostrov ISCHIA, Itálie - Autobusová doprava 

Termíny a ceny
Kód zájezdu: bus
Typ ubytování: Hotel
Typ stravy: snídaně
Lokalita: Itálie / Ischia / Sant Angelo
Doprava: Autobus
Vybavení: bar, restaurace, fitness, dětský bazén, internet, recepce, vstup zdarma do parku Tropical, společenská místnost s TV, wellness centrum
Sport v hotelu: tenisový kurt, fitness centrum, stolní tenis
Vzdálenosti
od moře: 800 m
od centra: 300 m

Park Hotel & Terme Romantica je umístěn na klidném místě s krásnými výhledy, cca 70 metrů nad mořem u St. Angela, na jednom z charakteristických a exkluzivních míst ostrova Ischia v Neapolském zálivu. Prázdninový ráj, který nabízí svým klientům předpoklad k odpočinkové a nerušené dovolené. K malebnému centru je hotel vzdálen pouze 700 m, k zálivu s možností koupání 400 m a k autobusové zastávce 300 m, odkud jezdí minimálně 6x denně zdarma svozový bus.

Hotel:
Komfortní zařízení v mediteránském stylu, složen z hlavní budovy a více vedlejších budov typu bungalov, které se nacházejí v rozlehlé zahradě o 45.000 m², ke které vede soukromá příjezdová cesta. Svým hostům tak může tento komplex poskytnout klid a relaxaci.
V hlavní budově se nachází recepce, klimatizovné společenské místnosti, hlavní restaurace Belvedere s krásným panoramatickým výhledem, Lounge Bar, Beauty – Wellness a Spa centrum, Internet-Point a TV místnost.

Strava:
Hned naproti centrální budově si mohou hosté při lenošení u bazénu či na sluneční terase s fascinujícím výhledem na moře a přírodní rezervaci „La Torre“ vychutnat na Pool- & Snack-Baru chutné drinky a další maličkosti. 
Hosté, kteří milují tradiční a neobyčejné pokrmy, mohou využít à la Carte Restaurant „Capricci d’Ischia“ (na základě předběžné objednávky).
Snídaňový bufet je každé ráno podáván v „Eden“ restauraci u vstupu do vlastního hotelového termálního parku a může být, podle povětrnostních podmínek, podávána ve vnitřních prostorách restaurace nebo kolem bazénu. 
Kuchyně nabízí chutné lokální, italské i mezinárodní pokrmy, které jsou servírované střídavě v restauraci Belvedere nebo Eden. 
Obědy a večeře jsou za příplatek, obsahují salátový a předkrmový bufet. Speciální potravinová omezení jako dieta nebo bezlepková kuchyně na poptávku. Vstřícný a rodiný servis pak doplňuje celkový dojem. Jeden krát týdně tradiční folklórní, hudební doprovodný program k večeři.

Ubytování: 
Tento čtyřhvězdičkový hotel disponuje celkem 123 pokoji, které se nacházejí v různých, maximálně dvoupatrových budopvách bez výtahu, které se nacházejí na celé hotelové ploše a jsou označeny různými znaky. Každý jednotlivý pokoj nemá jen svou jedinečnou polohu a výhled, nýbrž také svůj jedinečný styl. 
Pokoje “Executive” disponují všechny sprchou nebo vanou/WC, telefonem, SAT-TV, sejfem, fénem, minibarem, topením a klimatizací (řízeno centrálně od cca. Poloviny června do poloviny září). Částečně také s terasou, balkonem a výhledem na moře (za příplatek).
Junior suite (s nebo bez výhledu na moře) jsou ještě komfortnější a prostornější než pokoje kategorie “Executive”, disponují obývacím koutem, kde mají hosté zdarma připraveny župany, koupací boty a noviny (na poptávku). Částečně s privátní terasou nebo privátním balkonem. Další přání hostů je třeba sdělit s předstihem, aby stihla být předána oprávněné osobě.

Termální park:
Krásně položený bazénový komplex zasazen do tropické vegetace se nachází v horní části resortu a nabízí pohádkový výhled na moře a stejně tak na okouzlující, na opačné straně se rozprostírající horskou krajinu.Ideální místo k regeneraci těla i duše a k zapomenutí na všední dny!
Všechny bazény jsou zásobovány 4 rozdílnými, termálními prameny, vulkanického původu. Termální voda o teplotě 90°C pramení z hloubky 70 – 80 m a je chemickou analýzou klasifikována jako „hypertermální voda“, bohatá na chlorid, sodík,a minerální sůl obsahujíocí sulfát.
Park,do kterého mají hotelový hosté vstup zdarma, zahrnuje 3 termální bazény s odlišnou teplotou vody (od cca 32 do 43°C, jeden z nich zčásti zastřešen), 2 bazény s minerální vodou, 2 vnitřní Kneippovy bazénky k terapii krevního oběhu, 2 japonské kontrastní koupele, 1 vířivka a 1 sauna.
Lehátka a slunečníky na jednotlivých terasách , mezi tropickými rostlinami a stále zelenými palmami jsou hostům k dispozici zdarma.
Naopak fitness koutek s rozmanitými stroji nabízí příležitost udržet se při dovolené ve formě. 
K dispozici jsou dále sprchy a nádrže pro mytí nohou před bazény, převlékárny a sprchové kabiny.
Nápoje, jako kafe, čaj, stejně tak vitamínové džusy z čerstvě vymačkaného ovoce a malé snacky jsou k dostání v „Spa-Cafè“.
V centrální části hotelu ne nachází mimo částečně zastřešeného, přístupného i zevnitř také minerální bazén (vhodný také pro děti).
Využívání horkých bazénů není doporučován dětem do 12 let a těhotným ženám.
Otevírací doba termálního parku: denně od 9:00 do 19:00 hodin.

Nabídka sportů & zábavy:
Hotel klade důraz na rozmanitost. Na své si přijdou ti, kteří hledají odpočinek, lázenští hosté, rodiny i sportovní nadšenci. A to vše v příjemné italské atmosféře. Hotelový komplex nabízí zdarma: tenisové kurty, menší fotbalové a volejbalové hřiště, fitness centrum, horská kola, stolní tenis, dráhu na boču. 6 krát týdně vodní gymnastika a jóga.

Wellness & Beauty:
Ve vlastním renovovaném oddělení Wellness & Beauty budou hosté rozmazlováni v uvolněné atmosféře s harmonickým designem. Jednotlivá ošetření jsou uzpůsobena speciálním potřebám každého klienta. Rozsáhlá nabídka zahrnuje osvědčené masážní metody, regenerační welllness kúry, uvolňující balanční programy a intenzivní, inovativní léčebné metody jako Antara nebo Velasmooth. 
V kosmetickém oddělení jsou nabízeny, jen některé jmenované, peeling, lymfodrenáž, masky z fanga, individuální ošetření obličeje, manikúra, pedikúra a epilace

SPA & Thermen
Díky 40 letým zkušenostem je hotel na pozici, kdy dokáží uspokojit terapeutické potřeby svých hostů na nejlepší úrovni. Výsledkem jsou hloubková regenerace a zlepšení celkového zdravotního stavu. Jsou to především masáže, termální léčba fangem, působící protizánětlivě a proti bolesti, dále inhalace a aerosolové terapie na onemocnění, stejně tak na ucpání dýchacích cest, fyzio a elektro terapie, osteopatie, kraniosakrální terapie či lokální rehabilitace.
Jak už zjistili antičtí římané, především jde o tělesné a duševní zdraví!

Servis a nabídka služeb

Zdarma:
Používání hotelového termálního parku s dohromady 13 bazény a bazénky, Wireless-Area v celém hotelovém areálu, Internet-Point, minimálně jedenkrát týdně vedená půldenní procházka na Ischii (kromě června, července a srpna: eventuelní příplatky jako vstupy, jízdenky atd. Nejsou v ceně), 6 krát týdně vodní gymnastika a jóga, zdarma hotelový minibus do a z Sant´Angela, využívání různých sportovních vybavení, dostatek parkovacích míst u hotelu, 3 krát týdně hudební a zábavný večer, knihy k vypůjčení v hotelové knihovničce.

Za poplatek: 
Ručníky a župany jsou k zapůjčení na recepci, objednávka denního tisku možná, malá/středně velká domácí zvířata jsou vítána, transfer z a do Neapole (letiště nebo nádraží) na objednávku, slevenky na plážový servis pro hotelové hosty na plážových střediscích v Sant´angelu a na středisku La Colombaia na pláži Maronti.

Získat více informací o destinaci - klikněte ZDE

Cena obsahuje

ubytování v pokoji executive s uvedeným typem stravování, autobusovou dopravu včetně trajektu a transferu do hotelu - odjezd vždy v pátek, návrat v neděli, vstup do bazénu/bazénů v daném hotelu, služby CK, služby průvodce CK, informační materiály, pojištění CK proti úpadku.

Cena neobsahuje

komplexní cestovní pojištění vč. storna. Služby za příplatky (např. plná penze, výhled na moře, atd.). Pobytovou taxu cca 2€/os./den - splatná v hotovosti v hotelu. Výše taxy a podmínky jejího účtování se mohou měnit. Fakultativní výlety možno zakoupit na místě u delegáta.

Poznámka

Pobyt se snídaní. Ferragost 15.8. - 50 €/os. ZDARMA: Wi-Fi, parkoviště, hotelový bus do St. Angelo, na Citaru a k přístupové cestě na Sorgeto.

Facebook