PERLY NEAPOLSKÉHO ZÁLIVU (s pobytem na ostrově Ischia) - Autobusová doprava

/Design/Icons/FirstMinute.png
Termíny a ceny
Typ ubytování: Hotel
Typ stravy: polopenze
Lokalita: Itálie / Itálie / PERLY NEAPOLSKÉHO ZÁLIVU
Doprava: Autobus

Informace o zájezdu

 • Oblíbený zájezd - Neapol, Ischia, Vesuv, Pompeje, Capri, Řím s pobytem na termálním ostrově Ischia. Pro milovníky a vyznavače antické kultury, řecké a římské okázalosti, čerpající z etruského odkazu, se rozprostře řeka radostí a jedinečných zážitků, které zaplaví srdce a navždy se usídlí svojí zázračností do paměti každého účastníka.
 • PROGRAM ZÁJEZDU
 • 1.den: odjezd Příbram, Dobříš, v cca. v 11.00 hod. Praha  ( možnost vlakového, nebo linkového bus. spojení na nástupní místo Praha z Brna a Moravy ), dále po trase Plzeň, Rozvadov, Německo do Itálie.
 • 2.den: Ráno příjezd do Neapolského zálivu, přejezd na Ischii, ubytování v hotelu v odpoledních hodinách. Odpoledne fakultativně okruh ostrovem Ischia klimatizovaným autobusem. Uvidíte např. Aragonský hrad, městečka Ischia Porto a Ponte, Barano, Fontana, Forio, čekají Vás zastávky na vyhlídkách v Serrara Fontana, na poloostrůvku Sant‘ Angelo s možností nákupu koření a ochutnávkou místních likérů (cca. 18 €/os.). Možnost koupání v termálních bazénech nebo v moři, večeře, nocleh.
 • 3.den: po snídani odjezd autobusem do přístavu, přejezd trajektem na pevninu. Poté odjezd busem k sopce Vesuv a pěší výstup k samotnému jícnu vulkánu. Následuje návštěva Pompejí, prohlídka bývalého antického města, jež bylo zničeno a zasypáno v r. 79 při výbuchu sopky. Návrat na Ischii možnost koupání v termálních bazénech nebo v moři, večeře, nocleh. (cca. 57 €/os. + vstup na Vesuv cca 10 €/os. a vstup do Pompejí cca 15 €/os., zájezd se může jet v opačném pořadí)
 • 4.den: po snídani odjezd autobusem do přístavu. Jízda lodí na malebný ostrov Capri, jeden z nejkrásnějších a nejatraktivnějších ostrovů v Tyrhénském moři. Následuje prohlídka ostrova. Minibusy a pěšky navštívíme přístav, město Capri a Anacapri, případně individuálně vily San Michele (cca. 7 €/os.) a Monte Solaro - nejvyšší vrchol ostrova (cca. 10 €/os.), z něhož je velkolepý výhled na celý ostrov a Neapolský záliv, Vesuv a okolní ostrovy. Dále je možná okružní plavba lodí kolem ostrova. Navečer odjezd lodí zpět na Ischii, možnost koupání v termálních bazénech nebo v moři, večeře, nocleh (cca. 82 €/os. včetně lodičky kolem ostrova). Dle času možnost koupání na Capri.
 •    5.den: odpoledne Pizza party (dvouhodinový                                            program). Budete moci ochutnat typickou pizzu nebo si někteří klienti sami z připravených ingrediencí vytvoří pizzu dle vlastní fantazie. K příjemné atmosféře v pěkné restauraci hraje reprodukovaná italská hudba a samozřejmostí je i výborné ischitánské víno v neomezeném množství. (cca. 15 €/os.)
 • 6.den: po snídani přejezd trajektem na pevninu do Neapole, průjezd městem s výkladem a krátkou zastávkou na Santa Lucia. Poté odjezd do Říma, přeprava metrem do centra města, kde následuje půldenní prohlídka s průvodcem - Koloseum, Fórum Romanum, Kapitol a památník Emanuela II., návštěva Vatikánu s prohlídkou Sv. Petrského náměstí a křesťanského chrámu sv. Petra. Ve večerních hodinách odjezd do ČR. (cca. 23 €/os. včetně českého průvodce, sluchátek, vstupu do Vatikánu a lístků na metro)
 • 7.den: příjezd do Prahy (v cca. 12:00 hod.)
 • Cena zahrnuje: dopravu autobusem (video, TV, bar), obousměrné trajektové lístky, 4x ubytování v hotelu***/depandanci s termálními bazény nedaleko moře a pláží na termálním ostrově Ischia, 4x polopenze, služby CK a průvodce, pojištění CK proti úpadku.
 • Cena nezahrnuje: výlety a vstupné (např. trajekt na ostrovy Capri a zpět, italské autobusy po ostrovech, okružní plavba lodí kolem Capri, vstup do Pompejí a na Vesuv, metro v Římě, italští průvodci, bezdrátová sluchátka v Pompejích a v Římě atd.) Pro absolvování kompletního programu zájezdu bude zapotřebí cca 200€.  Je na klientech, zda budou chtít absolvovat celý program, nebo jen jeho část. Klienti mohou v době pobytu na ostrově Ischia jen odpočívat u moře či v termálních bazénech a nemusí se výletů zúčastňovat.
 • Příplatky: jednolůžkový pokoj 2.080,- Kč/os., balkon nebo terasa 600,- Kč /os. . Pobytová taxa cca 3 €/os./noc – platba na hotelu.
 • Možnost sjednání: komplexního cest. pojištění vč. storna + COVID19 od pojišťovny AXA Assistance  301,- Kč/os.
 • (cena pojištění pro osoby starší 70 let informace v CK).
 • Nástupní místa: Příbram, Dobříš, Praha, Beroun, Žebrák,  Rokycany , Plzeň, Rozvadov.

 

 
Získat více informací o destinaci - klikněte ZDE

Cena obsahuje

dopravu autobusem (video, TV, bar), obousměrné trajektové lístky, 4x ubytování v hotelu***/depandanci s termálními bazény nedaleko moře a pláží na termálním ostrově Ischia, 4x polopenze, služby CK a průvodce, pojištění CK proti úpadku.

Cena neobsahuje

Cena nezahrnuje: výlety a vstupné (např. trajekt na ostrovy Capri a zpět, italské autobusy po ostrovech, okružní plavba lodí kolem Capri, vstup do Pompejí a na Vesuv, metro v Římě, italští průvodci, bezdrátová sluchátka v Pompejích a v Římě atd.) Pro absolvování kompletního programu zájezdu bude zapotřebí cca 200€. Je na klientech, zda budou chtít absolvovat celý program, nebo jen jeho část. Klienti mohou v době pobytu na ostrově Ischia jen odpočívat u moře či v termálních bazénech a nemusí se výletů zúčastňovat.
■ Příplatky: jednolůžkový pokoj 2.080,- Kč/os., balkon nebo terasa 600,- Kč /os. . Pobytová taxa cca 3 €/os./noc – platba na hotelu.
Možnost sjednání: komplexního cest. pojištění vč. storna + COVID19 od pojišťovny AXA Assistance 301,- Kč/os.
(cena pojištění pro osoby starší 70 let informace v CK).

Poznámka

• nástupní místa: Příbram, Dobříš, Praha, Beroun, Žebrák, Rokycany , Plzeň, Rozvadov.
• uvedené ceny výletů a vstupů jsou z roku 2021 a mohou se v průběhu roku 2022 změnit.

Zvolte si termín:

Název
Cena od
 
dvoulůžkový pokoj standard
9 790 Kč
8 811 Kč/osobu
jednolůžkový pokoj standard
9 790 Kč
8 811 Kč/osobu
dvoulůžkový pokoj s přistýlkou standard
9 790 Kč
8 811 Kč/osobu
dvoulůžkový pokoj se dvěma přistýlkami standard
9 790 Kč
8 811 Kč/osobu
Pokoj 2+0 INFO
9 790 Kč
8 811 Kč/osobu
Facebook