PERLY NEAPOLSKÉHO ZÁLIVU (s pobytem na ostrově Ischia) - Autobusová doprava

Termíny a ceny
Typ ubytování: Hotel
Typ stravy: polopenze
Lokalita: Itálie / Itálie / PERLY NEAPOLSKÉHO ZÁLIVU
Doprava: Autobus

Informace o zájezdu

Oblíbený zájezd - Neapol, Ischia, Vesuv, Pompeje, Capri, Řím s pobytem na termálním ostrově Ischia. Pro milovníky a vyznavače antické kultury, řecké a římské okázalosti, čerpající z etruského odkazu, se rozprostře řeka radostí a jedinečných zážitků, které zaplaví srdce a navždy se usídlí svojí zázračností do paměti každého účastníka.

PROGRAM ZÁJEZDU

1. den: odjezd v ranních hodinách z ČR dále do Německa, Rakouska a Itálie.

 

2. den: Příjezd do oblasti Neapolského zálivu, v poledne ubytování na ostrově ISCHIA. Následuje okruh ostrovem Ischia italským autobusem. Uslyšíte o historii ostrova a uvi­díte z nadhledu např. Aragonský hrad, městečka Ischia Porto a Ponte, zastavíte na krásné vyhlídce s posezením v Serrara Fontana, možnost občerstvení – červené nebo bílé víno, cappuccino, bruschetta. Čeká vás zastávka v lávovém městečku Sant‘ Angelo s prohlídkou centra a malebného přístavu, možnost ochutnávky a nákupu likérů, vína, cukroví i ostrovního koření. Navečer možnost koupání v moři nebo v termálních bazénech. Cena za tento výlet je 18 €/os. 

 

 

3. den: po snídani odjezd autobusem do přístavu, přejezd trajektem na pevninu. Poté odjezd k sopce VESUV (vstup 10 €/os.) a pěší výstup k samotnému jícnu vulkánu. Následuje návštěva POMPEJÍ (vstupné vč. sluchátek a průvodce 15 €/os.), prohlídka bývalého antického města, jež bylo zničeno a zasypáno v r. 79 při výbuchu sopky. Odjezd zpět na ostrov Ischia, možnost koupání v termálních bazénech a v moři, večeře, nocleh. Cena za tento výlet je 57 €/os. + vstupné na místě platí každý sám 10 € Vesuv + 15 € Pompeje. Zájezd může být organizován i v opačném pořadí.

 

4. den: po snídani odjezd autobusem do přístavu. Jízda lodí na malebný ostrov CAPRI, jeden z nejkrásnějších a nejatraktivnějších v Tyrhenském moři. Následuje pro­hlídka ostrova minibusy a pěšky –přístavu, měst Capri a Anacapri, případně individualně vily San Michel (7 €/ os.) a Monte Solara (10 € / os.) - nejvyššího vrcholu ostrova, z něhož je velkolepý výhled na celý ostrov, Neapolský záliv, Vesuv a okolní ostrovy. Dále je možná okružní plavba lodí kolem ostrova. Navečer odjezd lodí zpět na Ischii, návrat na hotel, možnost koupání v moři nebo v termálních bazénech, večeře, nocleh. Cena za tento výlet je 82 €/os. včetně lodičky kolem ostrova Capri.

 

5. den: snídaně, dopoledne volný program, možnost návštěvy trhu, nebo koupání v termálních bazénech nebo moři. Odpoledne je možnost kombinace výletu PIZZA PARTY a ARAGONSKÝ HRAD za 28 €/os. (vstupné na hrad je 12 €/os.). Nebo jen PIZZA PARTY za 15 €/os. Klienti ochutnají místní typickou pizzu a výborné ischitánské víno. Sami si pak můžete vytvořit pizzu dle vlastní fantazie. 

 

6. den: po snídani přejezd trajektem na pevninu do NEAPOLE, průjezd městem s výkladem a krátkou zastávkou na Santa Lucii. Poté odjezd do ŘÍMA, přeprava metrem do centra města, kde následuje půldenní prohlídka s průvodcem. Ve VATIKÁNU prohlídka Svatopetrského náměstí a křesťanského chrámu sv. Petra. Dále uvidíme Andělský hrad, Pantheon, náměstí Navone, fontánu di Trevi, Kapi­tol, Forum Romanum, Koloseum atd. Cena za program v Římě je cca 23 €/os. včetně českého průvodce, sluchátek, vstupu do Vatikánu a lístků na metro. Večer odjezd do ČR.

 

7. den: v dopoledních hodinách návrat do ČR.

 


 

 
Získat více informací o destinaci - klikněte ZDE

Cena obsahuje

• autobusová doprava, obousměrné trajektové lístky na ostrov Ischia (v rámci ubytování)
• 4x ubytování v hotelu***/depandance s termálními bazény nedaleko moře a pláží na termálním ostrově Ischia
• 4x polopenze
• služby CK a průvodce
• pojištění CK proti úpadku

Cena neobsahuje

• výlety a vstupné (např. trajekt na ostrovy Capri a zpět, italské autobusy po ostrovech, okružní plavba lodí kolem Capri, vstup do Pompejí a na Vesuv, metro v Římě, italští průvodci, bezdrátová sluchátka v Pompejích a v Římě atd.) Pro absolvování kompletního programu zájezdu bude zapotřebí cca 190 €. Je na klientech zda budou chtít absolvovat celý nebo jen část programu, nebo odpočívat u moře či v termálních bazénech.
• pobytová taxa cca 2 €/os./noc – platba na hotelu

Poznámka

• nástupní místa: Brno, Velké Meziříčí, Jihlava, Humpolec, Vlašim (Střechov), Praha, Beroun, Žebrák, Rokycany, Plzeň, Rozvadov.

• uvedené ceny výletů a vstupů jsou z roku 2019 a mohou se v průběhu roku 2020 změnit

Facebook