Sardinie pro seniory 55+ - Palmasera Village Hotel 

Termíny a ceny
Typ ubytování: Hotel
Poloha: do 50m od pláže, v centru
Lokalita: Itálie / Sardinie / Cala Gonone
Doprava: Letecky

Informace o zájezdu

Popis zájezdu

Sardinie je druhým nevětším ostrovem ve Sředozemním moři. Díky svému krásnému moři a bělostným plážím, je nazýván “Karibikem Středomoří”. Sardinie je převážně hornatá, tudíž zde můžete narazit na krásné kaňony, divoké řeky a jeskyně. Najdete zde také malé, liduprázdné, romantické pláže, kde si zaručeně odpočinete a načerpáte sílu. Sardinie je vyhledávaná převážně movitější klientelou, proto bývá cena zájezdů vyšší. Vám se nyní naskytla jedinečná možnost poznat krásy Sardinie za nesrovnatelně nižší cenu. Proto neváhejte a vyrazte s námi!

Mapa

 

 

Cena obsahuje

- Letenka Praha - Olbia - Praha (včetně všech tax a poplatků)
- Transfer letiště - hotel - letiště
- 7 nocí v hotelu
- Polopenzi formou švédských stolů včetně sklenice vody a vína k večeři
- 1x polodenní výlet Olbia (upozorňujeme, že tento výlet může být z organizačních důvodů uskutečněn i v den příletu nebo odletu a může být případně spojen s transferem z/na letiště)
- Služby česky/slovensky hovořícího delegáta po celou dobu pobytu
- Zákonné pojištění CK pro případ úpadku

Cena neobsahuje

- Fakultativní výlety a služby
- Pojištění léčebných výloh včetně pojištění pro případ storna zájezdu
- Případnou pobytovou taxu dle vyhlášky místních úřadů. Aktuální informace budou k dispozici vždy po příjezdu na ubytování.Tato taxa je splatná na místě v hotovosti v Eur.

 

Počasí a teploty

Ze zkušeností našich klientů víme, že měsíce květen, červen, září a říjen jsou ideální volbou pro ty, kteří chtějí ostrov poznat a i se vykoupat. Na jaře je samozřejmě teplota moře nižší, kdo má rád teplou vodu, doporučujeme spíše podzim. Ale i na jaře se naši klienti na Sardinii koupou, především v červnu. Naše zájezdy 55+ pořádáme v době, kdy jsou pláže volnější a tak si můžete vychutnat sardinskou atmosféru plnou slunce v klidu a pohodě.

 

 

Předběžný letový řád

QS1020 12:30 PRAHA - OLBIA 14:35
QS1021 15:20 OLBIA - PRAHA 17:25

Lety jsou operovány s leteckou společností SMARTWINGS. Změna letového řádu vyhrazena.

 

Palmasera Village Hotel ****

Poloha

Tento krásný a velmi kvalitní hotelový komplex je situován v oblasti Golfo dei Orosei, jednoho z nejkrásnějších mořských parků Itálie. Je vybudován na panoramatickém místě na 12 ha pozemku přímo u krásné pláže (lehátka/křesílka a slunečníky v ceně). Přímo u hotelu je malebné přímořské městečko Cala Gonone, kde najdete množství barů, restaurací, zmrzlináren a obchůdků. Hotel je rozdělen na 3 části – hotel, Villaggio a Borgo. Hotel se nachází v centru resortu hned vedle bazénu. Villaggio má 300 poschoďových řadových vilek, které jsou obklopeny zelení, olivovníky a oleandry. Borgo nabízí klientům absolutní klid, jelikož se nachází vlevo od hotelové části a má vlastní bazén.

Vybavení hotelu

recepce, bar, restaurace, 2 tenisové kurty, fotbalové hřiště, 2 bazény, basketbalové hřiště, ping – pong, obchůdek se suvenýry, amfiteátr. Animace jsou v provozu v hlavní sezoně.

Vybavení pokoje

standardní pokoje se sociálním zařízením, minibarem, TV/SAT, telefonem, trezorem, klimatizací, verandou.

Vybavení pokoje v částech Villaggio a Borgo: - pokoje se nacházejí ve vilkách a mají sociální zařízení, klimatizaci, TV/SAT, minibar/miniledničku, telefon, fén, trezor, balkon, terasu nebo verandu (přízemí nebo první patro).

Stravování

Polopenze formou švédských stolů (minimálně polévka, dva první a dva druhé chody) včetně sklenice vody a vína k večeři.

Pláž

Krásná pláž s hrubším růžovým pískem/drobnými kamínky (ve vodě místy oblázky, kameny) se nachází přímo pod resortem. Na pláž se dostanete po schodech nebo klidnou místní komunikací okolo hotelu. Plážový servis (lehátka/křesílka a slunečníky) zdarma.

Oficiální stránky hotelu

http://www.palmaseravillage.com

 

Celodenní výlet Maddalenské souostroví

    

Popis

Odjezd do Palau, nalodění v přístavu. Výlet na souostroví La Maddalena, které je Národním mořským parkem a nachází se na severním pobřeží Sardínie, v zálivu Boniface. Nejdříve se zastavíme v jeho hlavním městě a kulturním centru – v půvabném městečku La Maddalena. Budeme moci obdivovat jeho originalitu a renesanční architekturu a zároveň budete mít příležitost nákupů různých suvenýrů. Komfortní lodí se poplavíte podél divokého pobřeží, poznáte bílé písečné zálivy ostrovů Spargi, Santa Maria a Budelli s jeho růžovou pláží Spiaggia Rosa. Během výletu 2 zastávky na koupání v azurovém moři, které je považované za nejkrásnější v Evropě. Během dne lehčí oběd v podobě těstovin přímo na palubě lodi.

Cena: 1820 Kč / 65 EUR + pobytová taxa cca 5€ / osoba

Cena zahrnuje: dopravu autobusem do přístavu, dopravu lodí, oběd, doprovod delegáta.
Cena nezahrnuje pobytovou taxu (v současné době cca 5 Eur/os. - upozorňujeme, že její výše může být i v průběhu sezony změněna) a případné vstupné do jednotlivých objektů.

Barbagia - perla Sardínie (celodenní výlet)

      

Popis

Výlet takřka do samotného srdce Sardínie a do divokého pohoří Barbagia. Navštívíme městečko Nuoro, odkud se Vám naskytne nezapomenutelný výhled do okolí, navštívíme kostel Santa Maria della Neve a také místní třídu. Seznámíme se s tradicemi Sardů v městečku Mamoiada, kde se nachází muzeum středomořských masek (vstup v ceně). Místní originální masky Mamuthones jsou vyrobené ze dřeva a zdobené přírodními materiály, jako je například kůže, ale i zvonečkami apod. Tradice používání těchto masek během karnevalů je stále živá. V městečku Orgosolo si jeho obyvatelé velmi zakládají na původních zvycích a je též známé tzv. Murale – nástěnnými malbami. Cestou se budeme moci kochat panoramatickou vyhlídkou na nádhernou sardskou přírodu a hory. Součástí výletu je i typický oběd u místních pastýřů s jejich domácími produkty a nezapomenutelnou atmosférou, včetně ochutnávky místního vína Cannonau, jež se vyváží do celého světa.

Cena: 1820 Kč/65 EUR/osoba 

Cena zahrnuje: dopravu autobusem, doprovod delegáta, oběd pastýřů, vstup do muzea masek

Celodenní výlet Korsika a Bonifacio

   

Popis

Odjezd z hotelu do oblasti Santa Teresa, nalodění na trajekt a výlet na sousední ostrov, který spadá pod Francii. Vylodění v Bonifaciu, které je považováno za poklad Středozemí a už samotná cesta trajektem skýtá okouzlující zážitek pozorování místní místního fjordu s bílými vápencovými útesy. Celé městečko je složené takřka ze dvou částí – luxusního přístavu s jachtami a starověkého městečka vybudovaného právě na těchto útesech. V centru městečka budete mít možnost obdivovat vyhlášené schodiště Scala Aragonese, uličku Dvou císařů a také nejstarší kostel Panny Marie. Naleznete zde však i nepřeberné množství spletitých uliček, obchůdků s typickými místními suvenýry, barů i restaurací. Pro méně zdatné je k dispozici za poplatek také turistický vláček, který Vás vyveze do horní části města s hradbami, poskytujícími nezapomenutelné výhledy na pobřeží Sardínie a další ostrovy. Návrat do hotelu v pozdních odpoledních hodinách.

Cena: 85 EUR/osoba (k zakoupení pouze na místě)

Cena zahrnuje: autobusovou dopravu do přístavu a zpět, trajekt na Korsiku, doprovod delegáta.
Cena nezahrnuje: vstupy do jednotlivých objektů, turistický vláček v Bonifaciu.

AKČNÍ BALÍČEK Maddalenské souostroví + Barbagia – perla Sardínie

       

Popis

Cena: 3 400 Kč / 122 EUR/osoba


Pozn.: - Ceny výletů jsou orientační a během sezony se mohou změnit. Pokud není výslovně uvedeno jinak, v ceně výletu je technický doprovod delegáta. Ceny výletů nezahrnují vstupy.
- programový sled jednotlivých výletů může být na místě upraven
- na místě můžete zakoupit jednotlivé výlety v Eurech
- fakultativní výlety se uskuteční při minimálním počtu 25 osob

To nejkrásnější ze zálivu Golfo di Orosei – celodenní výlet

   

Popis

Golfo di Orosei - jeden z nejkrásnějších zálivů Sardinie
Celodenní výlet na gumových člunech (každý člun je cca pro 15 osob) či na lodi (v závislosti na počtu osob). Navštívíme nádherné přírodní pláže omývané tyrkysovým mořem a obklopené skalními útesy. Projedeme celý záliv až k pláži Cala Goloritze, která patří pod ochranu UNESCO. V rámci možností se také podíváme k malým jeskyním s úžasnými skalními útvary, po cestě pak zastavíme na několika nádherných plážích s možností koupání a občerstvení.
Cena: 1 680,- Kč/ 60 EUR
Cena zahrnuje: lodní lístek, služby delegáta.

(Ve spolupráci s CK Qualtiy Tours s. r. o., IČO: 26122669)

 

Získat více informací o destinaci - klikněte ZDE

Zvolte si termín:

Název
Cena od
 
Pokoj 2+0
19 490 Kč/osobu
Facebook