Bayern Park, Německo - Autobusová doprava

Termíny a ceny
Kód zájezdu: Bayern Park, Německo
Typ ubytování: bez ubytování
Lokalita: Jednodenní zájezd / bez ubytování / .
Doprava: Autobus

Informace o zájezdu

Program zájezdu

  • skutečná rodinná zábava jen hodinu cesty za hranicemi
  • pestrá nabídka více než 80 atrakcí – adrenalinové, zážitkové i odpočinkové
  • raftingová skluzavka, vodní dráha „Tube race“, jedinečná horská dráha „Čarostřelec“
  • relaxace na kolesovém parníku, okružní plavba lodičkami zámeckou zahradou, jeskyní
  • dětská hřiště, různá zvířata včetně opic

Odjezd z Plzně v 7.15 hod. (z Prahy 6.00 hod.). Celodenní návštěva Bayern Parku. Vpodvečer zpět odjezd do ČR. Předpokládaný návrat do 20.30 hod.

Poznámka

Pojeďte si odpočinout od všedního dne do „Bayern Parku“ a ponořte se do světa pohádek a snů! Objevte pestrou nabídku více než 80 atrakcí a odpočiňte si v nádherném parku, který vás okouzlí bohatou paletou květin. Čeká vás celá řada báječných atrakcí, mezi které patří např. 600 m dlouhá raftingová skluzavka na divoké řece, úžasná 90 m dlouhá vodní dráha „Tube race“, tematicky koncipovaná krytá indoorová hala, kde se nachází 14 m vysoká lezecká stěna. Vyzkoušet můžete také letní bobovou dráhu nebo dvoj­bob. Pro nejodvážnější je zde připravena horská dráha „Čarostřelec“ se zrychlením na 80 km/hod. za necelé 3 vteřiny, která uspokojí i ty nejnáročnější dobrodruhy. Příjemné chvíle si můžete vychutnat na plavbě na kolesovém parníku, nebo okružní plavbu lodičkami zámeckou zahradou a jeskyní. Dětská hřiště, která se nachází uprostřed zalesněné oblasti, potěší malé návštěvníky. Zde na ně čekají také různá zvířata včetně opic, program sokolníků atd. Pro odpočinek můžete využít i příjemného posezení v různých restauracích v areálu či relaxaci ve venkovních zahradách. Nejrůznější atrakce a zákoutí parku přispějí k tomu, abyste opouštěli „Bayern Park“ s nezapomenutelnými zážitky.

 

Cena zahrnuje

dopravu luxusním autobusem (WC, klima, DVD, bar), průvodce, komplexní pojištění

Doporučená částka na vstupy

23,- EUR, dítě 100–140 cm výšky 20,50 EUR (skupinové vstupné nad 20 os. 18,- EUR/os., letní bobová dráha nebo dvojbob 1,50 EUR/os., dětské motorky 0,50 EUR, dítě do 100 cm výšky vstup zdarma).

 

Trasy svozů
PRAVIDELNÁ ODJEZDOVÁ MÍSTA
Trasa A

Praha, Beroun, Žebrák, Rokycany, Plzeň – ZDARMA
(v případě letecké dopravy + 400,- Kč, min. 3 os.)

NEPRAVIDELNÉ TRASY SVOZŮ
Trasa D

Domažlice, Horš. Týn, Staňkov, Holýšov, Stod, Kdyně, Klatovy, Švihov, Přeštice + 300,- Kč
Trasa K
Klášterec n. Ohří, Ostrov, Karlovy Vary, Bečov, Toužim, Úněšov + 450,- Kč
Trasa C
České Budějovice, Vodňany, Protivín, Písek, Strakonice, Horažďovice, Nepomuk + 500,- Kč
Trasa T
Chodov, Loket, Sokolov, Cheb, Mariánské Lázně, Planá, Tachov + 450,- Kč
Trasa U
Ústí nad Labem, Teplice, Bílina, Most, Chomutov + 600,- Kč
Trasa L
Liberec, Turnov, Mladá Boleslav, Brandýs n. Labem + 600,- Kč
Trasa H
Pardubice, Hradec Králové, Poděbrady + 600,- Kč
Trasa B
Brno, Jihlava – čerp. stanice Pávov + 750,- Kč

Všechny autobusové zájezdy odjíždějí pravidelně z trasy Praha – Plzeň, ev. opačně dle programu zájezdu. Na trase A garantujeme dopravu již od jedné osoby.

Našim klientům nabízíme službu „Svozu“ za příplatek. Nástupní místa uvedená v tabulce u konkrétního zájezdu garantujeme při minimálním počtu tří osob v součtu na celé dané trase svozu, výjimku tvoří trasa svozu B, kde je pro svoz podmínkou minimální součet šesti osob.
Nástup je možný po písemné dohodě i na trase svozu mimo uvedená nástupní místa.
Výše uvedené příplatky za svozy zahrnují i rozvoz zpět po skončení zájezdu.
Na trase zájezdu je možný nástup bez příplatku i bez omezení počtu osob.

Nástupní místo je nutno uvést ve smlouvě, při jeho neuvedení je za nástupní místo považována automaticky Plzeň. Přesné nástupní místo a čas odjezdu obdržíte v pokynech k odjezdu.
Typ dopravy uvedený v programu zájezdu garantujeme z hlavního odjezdového místa – Plzně. Na trasách svozů využíváme k přepravě buď jiný bus nebo minibus 16 míst, případně osobní vozy pro 4–7 klientů. Doporučujeme včasné objednání svozu. Dle počtu přihlášených volíme cca měsíc před odjezdem úměrný typ dopravního prostředku. V případě jeho naplnění již není další volná přepravní kapacita zpravidla možná. O případném nenaplnění trasy svozu minimálním počtem budete informováni v pokynech k odjezdu, nebo
e-mailem. Příplatek za objednaný svoz Vám bude vrácen a navíc Vám bude poskytnuta dodatečná sleva 200,- Kč/os. (u  autobusového zájezdu nad 2 000,- Kč).

 

Ve spolupráci s CK Intertrans

Získat více informací o destinaci - klikněte ZDE
Facebook