KORONAVIRUS-INFORMACE

Aktualizace 01.04.2020

Vážení klienti,

z nařízeni vlády, jsme nuceni  dočasně uzavřít naše pobočky v Berouně, Plzni a Tlustici  až do 30. dubna 2020. Kontaktovat nás můžete pouze emailem ischia@ck-osveta.cz, nebo na telefonu 776466180 Josef Sklenář majitel CK. 

 

Klienty, kteří mají zakoupen zájezd s odjezdem v době nouzového stavu, budeme postupně kontaktovat s nabídkou náhradního řešení.
Ostatním požadavkům se budeme věnovat až následně a to od nejbližších termínů odjezdů dále. Vyčkejte prosím, až Vás budeme sami kontaktovat.

Děkujeme za pochopení a Vaši trpělivost

 

Zájezdy s pozdějším datem odjezdu prozatím není třeba rušit ani stornovat. Momentálně není třeba hradit jakoukoli další platbu za Váš zájezd.

Platební podmínky pro zájezdy pořádané CK Osvěta:

 

V SOUČASNÉ DOBĚ NENÍ NUTNO DOPLÁCET ZÁLOHY ANI DOPLATKY NA

 

ZÁJEZDY POŘÁDANÉ CK OSVĚTA HOŘOVICE.

 

PROSÍME VYČKEJTE AŽ DO DOBY 30 DNÍ PŘED PLÁNOVANÝM ODJEZDEM,

 

NEBO ODLETEM JAK BUDE SITUACE V ČR I VE SVĚTĚ VYPADAT.

 

Poté se můžete rozhodnout zda zájezd doplatíte, nebo stornujete za stejných podmínek, jako kdyby jste stornovali zájezd v současné době. Pokud nebude možné zájezd realizovat z naší strany, budeme Vás včas informovat a zájezd zrušíme my jako pořadatel a nabídneme alternativu. 

 

Splatnost doplatku do celkové částky zájezdu je 30 dní před plánovaným odjezdem, nebo odletem.

Storno podmínky platné od 24.03.2020 pro zájezdy pořádané CK Osvěta: 

STORNOPOPLATKY – ODSTUPNÉ

Odstoupení od smlouvy ze strany klienta v období do 30 dní před odjezdem, nebo odletem na výše uvedené zájezdy bude za poplatek:

Odstupné je stanoveno ve výši skutečně vzniklých nákladů spojených s rezervací a zrušením zájezdu nebo pobytu, nejméně však:

  1. 1.000,- Kč /osoba. pro zájezdy autobusovou a vlastní dopravou + nevratné cestovní pojištění pokud má klient sjednané u naší CK.
  2. minimáně 5.000,- Kč, nebo skutečně vzniklé náklady na zakoupení letenky /osoba pro zájezdy s leteckou dopravou dopravou + nevratné cestovní pojištění pokud má klient sjednané u naší CK.

Jedná se o nejnižší  možné stornopoplatky plateb které již naše CK zálohovala a které naší CK budou účtovány ze strany dopravce, nebo poskytovateli služeb. 

 

Dále platí:

29 – 11 dní předem - 50 % z ceny, v příp. letecké dopravy nebo zájezdu s leteckou dopravou nejméně však 5.000,-Kč/osoba.

10 – 4 dní předem - 90 % z ceny, v příp. letecké dopravy nebo zájezdu s leteckou dopravou nejméně však 5.000,-Kč/os.

3 a méně dní předem - 100 % z ceny.

„ V případě, kdy nebude možné zájezd uskutečnit, resp. nebudeme jako pořadatel zájezdu schopni zajistit služby zájezdu v plném rozsahu, zrušíme ho a klienty budeme kontaktovat s individuálním řešením.

Situaci nadále sledujeme a budeme Vás informovat. Momentálně nemáme přesné informace na jak dlouho budou uzavřeny hranice ČR a jak dlouho nebude možné do Itálie  a okolních států vycestovat. Sledujte prosím naše www stránky http://www.ck-osveta.cz/koronavirus-informace , zda budeme dávat pravidelně aktuální informace.

Prosíme o trpělivost a přejeme mnoho zdraví.

 

 

INFORMACE PRO KLIENTY CA OSVĚTA HOŘOVICE.

Pokud jste si zakoupili u naší CA zájezdy od našich partnerů jako například CK Exim tours, CK Blue Style, Fischer, Čedok atd….., pak je třeba postupovat dle všeobecných podmínek jednotlivých kanceláří a každý případ storna je třeba vypočítat individuálně.

Momentálně platí všeobecné pravidla u většiny partnerů.

  1. zájezdy s odjezdy a odlety po 12.4.2020 není možno stornovat z důvodu koronaviru a platí pro ně odstupné od smlouvy v podobě stornopoplatku od cca. 1500,- Kč a více na osobu + většinou propadá částka na cestovní pojištění. Výše stornopoplatku se řídí dle VOP jednotlivých pořadatelů a může být až 100% z ceny zájezdu podle data odletu. Neuhrazením doplatku zájezdu se klienti vystavují mnohonásobně vyššímu poplatku úštovanému ze strany pořadatele, než při stornování zájezdu ze strany klienta v čase cca 65 dní před plánovanám odjezdem, nebo odletem. 
  2. Pokud se rozhodnete vyčkávat do data realizace zájezdu, pak je třeba uhradit zájezd dle původních platebních podmínek do plné výše. Jestliže nebude možno zájezd těsně před odjezdem realizovat z důvodu koronaviru, pak pořadatelská CK pravděpodobně nabídne posun termínu,  změnu destinace, nebo nahraje uhrazenou platbu na dárkový poukaz, který bude možno uplatit v roce 2021 – 2022. Výplata celé uhrazené částky zájezdu bez storno poplatků již není běžně pořadateli zájezdu nabízena.

S pozdravem.

Kolektiv CK osvěta Hořovice.

Facebook