Celldömölk / Maďarsko - JUFA Vulkan Thermen Resort 4* - Autobusová doprava 

Termíny a ceny
Typ ubytování: Hotel
Lokalita: Maďarsko / Celldömölk / Celldömölk
Doprava: Autobus

Informace o zájezdu

Program: 1. den odjezd v ranních hodinách, příjezd do Celldömölku, od cca 14,00 ubytování, koupání a relaxace v termálních lázních JUFA, večeře. 2. den a 3. den (2. - 4. den) snídaně, koupání a relaxace v termálních lázních JUFA, večeře. 4. den (5. den) snídaně, koupání a relaxace v termálních lázních JUFA. Pokoje jsou k dispozici do 11,00. V cca 11,15 odjezd. V odpoledních hodinách příjezd do ČR.

Doprava: autobus

trasa O2:
Praha - Příbram - Písek - České Budějovice - Třeboň

 

Vulkanická léčivá voda Celldömölk
V krásném prostředí s kulisou vyhaslé sopky Ság-hegy lákají své návštěvníky jedny z nejmladších a nejméně známých lázní Maďarska - Vulkánfürdő Celldömölk. Pramen s léčivou vodou byl objeven teprve v roce 2007 a lázně slouží svým hostům od února 2008.

Léčivá voda je sodíkovo-vodíkovo-karbonátová, chloridového typu, mírná (obsahuje minimální množství vápníku a hořčíku), má vysoký obsah fluoridu (6,5mg/l).
Indikace
Chronické opotřebení kloubů, chronické revmatologické záněty, rehabilitace po ortopedických, traumatologických operacích, zánět kříže, z kříže vycházející bolesti, statické potíže, poruchy držení těla (vychýlení páteře), stres, přetíženost.

Termální voda se nedoporučuje: dětem do 12 let, v těhotenství, v případě akutních zánětů kloubů, zhoubných nádorů, infekčních, horečnatých onemocnění, kardiovaskulárních onemocnění, při poruchách krevního oběhu a štítné žlázy, astma, trombóza a zánět žil, epilepsie.

Termální lázně mají vodní plochu 1600 m2 a nachází se zde 8 bazénů:
krytý 25 m dlouhý plavecký bazén 25-27 °C
krytý výukový bazén 30 °C
krytý saunový bazén 10-12 °C
venkovní termální bazén 33-34 °C
kombinovaný krytý a venkovní sedací bazén s termální vodou 36-37 °C
venkovní dětský bazén se skluzavkou 30-32 °C - letní provoz
venkovní dětský bazén na hraní 28-30 °C - letní provoz
venkovní zážitkový bazén s rozlohou 560 m? - letní provoz

Indikace
Chronické opotřebení kloubů, chronické revmatologické záněty, rehabilitace po ortopedických, traumatologických operacích, zánět kříže, z kříže vycházející bolesti, statické potíže, poruchy držení těla (vychýlení páteře), stres, přetíženost.

Vulkán Ság-Hegy
Jednoznačnou dominantou v okolí Celldömölku je vyhaslá sopka Ság-Hegy, rozprostírající se asi 5 kilometrů jihozápadně od města. Do současné podoby byla zformována poslední erupcí před asi 5 milióny let a dodnes je při procházce kráterem patrný hlavní sopouch. Nadmořská výška vrcholu je úsměvných 291 metrů. Geologickou skladbou se jedná převážně o čedičové vyvřeliny, hojně je zastoupen tuf.
Po vrcholu kopce vede naučná stezka s 16 zastávkami, zaměřená na geologii a ornitologii. Tyčí se zde národní památník - Trianon a stojí zde i muzeum Ság-Hegy. Na svazích okolo celého kopce jsou vinice. Ság-Hegy patří k nejmenším vinařským oblastem v Maďarsku, pěstují se zde výhradně bílá vína.

 

Ubytování

Nový čtyřhvězdičkový hotel JUFA Vulkan Thermen Resort je propojen s termálními lázněmi Vulkan.

Vulkanické léčivé a zážitkové lázně se rozprostírají na ploše 1 600 m², v překrásném prostředí 5 milionů let starého vulkanického vrchu Ság, v údolí Sághegy.

Hotel má 40 moderně zařízených pokojů (sprcha, WC, TV, balkon nebo terasa), jednolůžkové, dvoulůžkové, rodinné pokoje s možností propojení dveřmi, pokoje pro tělesně postižené.

 

Hotelové služby

Restaurace a kavárna s verandou, recepce, Wi-Fi připojení v celém hotelu, kulečník, šipky, herna, fitness, parkování.


Wellness

Hoteloví hosté využívají termální lázně o vodní ploše 1600 m² (krytý 25 m dlouhý plavecký bazén 25-27 °C, krytý výukový bazén 30 °C, ochlazovací bazén u sauny 10-12 °C, krytý termální léčivý bazén 33-34 °C, kombinovaný krytý a otevřený sedací bazén s léčivou vodou 36-37 °C, venkovní dětský bazén se skluzavkou 30-32 °C - letní provoz, dětský bazén na hraní 28-30 ºC - letní provoz, zážitkový bazén s rozlohou 560 m² - letní provoz, lehátka za poplatek). Sauna, parní kabina, relaxační prostory, kadeřnictví, manikúra, pedikúra, kosmetika, solárium, léčebné procedury a wellness masáže, aerobic, půjčovna kol. Hřiště na plážový volejbal a házenou, hřiště na míčové sporty.

 

Ceny zahrnují

3x /4x ubytování s polopenzí formou bufetu, neomezený vstup do termálních lázní VULKAN, sauny a fitness centra, dopravu, zapůjčení županu, služby delegáta.

 

Ceny nezahrnují

pobytovou taxu cca 1,7 EUR / noc / osoby nad 18 let – platba na místě.

 

VE SPOLUPRÁCI S CK HUNGARIAtour

 

Získat více informací o destinaci - klikněte ZDE

Zvolte si termín:

Název
Cena od
 
Pokoj 2+0
5 990 Kč/osobu
Facebook