Termální vodní svět - Erding - Autobusová doprava

Termíny a ceny
Kód zájezdu: Termální vodní svět - Erding
Typ ubytování: Hotel
Lokalita: Pobytový zájezd / . / ,
Doprava: Autobus

Informace o zájezdu

Program zájezdu

  • tobogánový svět s nejdelší skluzavkou v Evropě
  • největší svět saun a wellness v Evropě
  • pobyt v lázních až 9 hodin

Odjezd z Plzně v 6.30 hod. (z Prahy ve 5.15 hod.). Celodenní návštěva vodního světa Erding. Večer odjezd do ČR, předpokládaný návrat do 22.30 hod.

Poznámka

Therme Erding – jedná se o největší a nejzajímavější vodní aquapark v Německu, který se nachází nedaleko Mnichova a je rozdělen na několik částí (Termální svět, Galaxy, Vital Oasis a Sauna Paradise). Určitě si zde přijdou na své milovníci tobogánů a adrenalinu, ale také příznivci relaxace. Čekají zde na vás tobogány různých obtížností, místnosti pro oddych a relaxaci a saunový svět. Vodních radovánek si užijete ve vnitřní i ve vnější části.
Více informací na www.therme-erding.de.
Termální svět – rozkládá se na několika tisících metrech čtverečních. Naleznete zde vnitřní a venkovní bazény, velký vnitřní bazén s vlnobitím, solné jeskyně, sauny, restaurace, vodopády, perličkové masáže a mnoho dalších. Kupole, která obklopuje tento komplex, se v létě otevře a vy si tak můžete užívat slunce po celý den.
Galaxy – jedná se o tobogánový svět, kde si nenechte ujít nejdelší tobogán v Evropě. Najdete zde 16 různých skluzavek. Na extrémních skluzavkách dosáhnete až 60 km/hod. Tento areál je také vhodný pro děti, které mohou využít radovánek na menších tobogánech.
Vital Oasis (pouze pro osoby nad 16 let) – užijte si svět termálních pramenů a vysoce sycených minerálních bazénů, můžete užívat zdraví v bazénu s vodou z Mrtvého moře či římské lázně.
Sauna Paradise – užijte si jedinečného saunování – nejlepší v Evropě, je zde 25 různých druhů saun s velkým množstvím zážitkových rituálů – jedinečné!

Cena zahrnuje

dopravu luxusním autobusem (WC, klima, DVD, bar), průvodce, komplexní pojištění

Doporučená částka na vstupy

skupinové vstupné Termální svět + Galaxy: 34,60 EUR/os., dítě do 3 let vstup zdarma, Vital Oasis příplatek 7,- EUR/os., Sauna Paradise příplatek 14,- EUR/os.

 

Trasy svozů
PRAVIDELNÁ ODJEZDOVÁ MÍSTA
Trasa A

Praha, Beroun, Žebrák, Rokycany, Plzeň – ZDARMA
(v případě letecké dopravy + 400,- Kč, min. 3 os.)

NEPRAVIDELNÉ TRASY SVOZŮ
Trasa D

Domažlice, Horš. Týn, Staňkov, Holýšov, Stod, Kdyně, Klatovy, Švihov, Přeštice + 300,- Kč
Trasa K
Klášterec n. Ohří, Ostrov, Karlovy Vary, Bečov, Toužim, Úněšov + 450,- Kč
Trasa C
České Budějovice, Vodňany, Protivín, Písek, Strakonice, Horažďovice, Nepomuk + 500,- Kč
Trasa T
Chodov, Loket, Sokolov, Cheb, Mariánské Lázně, Planá, Tachov + 450,- Kč
Trasa U
Ústí nad Labem, Teplice, Bílina, Most, Chomutov + 600,- Kč
Trasa L
Liberec, Turnov, Mladá Boleslav, Brandýs n. Labem + 600,- Kč
Trasa H
Pardubice, Hradec Králové, Poděbrady + 600,- Kč
Trasa B
Brno, Jihlava – čerp. stanice Pávov + 750,- Kč

Všechny autobusové zájezdy odjíždějí pravidelně z trasy Praha – Plzeň, ev. opačně dle programu zájezdu. Na trase A garantujeme dopravu již od jedné osoby.

Našim klientům nabízíme službu „Svozu“ za příplatek. Nástupní místa uvedená v tabulce u konkrétního zájezdu garantujeme při minimálním počtu tří osob v součtu na celé dané trase svozu, výjimku tvoří trasa svozu B, kde je pro svoz podmínkou minimální součet šesti osob.
Nástup je možný po písemné dohodě i na trase svozu mimo uvedená nástupní místa.
Výše uvedené příplatky za svozy zahrnují i rozvoz zpět po skončení zájezdu.
Na trase zájezdu je možný nástup bez příplatku i bez omezení počtu osob.

Nástupní místo je nutno uvést ve smlouvě, při jeho neuvedení je za nástupní místo považována automaticky Plzeň. Přesné nástupní místo a čas odjezdu obdržíte v pokynech k odjezdu.
Typ dopravy uvedený v programu zájezdu garantujeme z hlavního odjezdového místa – Plzně. Na trasách svozů využíváme k přepravě buď jiný bus nebo minibus 16 míst, případně osobní vozy pro 4–7 klientů. Doporučujeme včasné objednání svozu. Dle počtu přihlášených volíme cca měsíc před odjezdem úměrný typ dopravního prostředku. V případě jeho naplnění již není další volná přepravní kapacita zpravidla možná. O případném nenaplnění trasy svozu minimálním počtem budete informováni v pokynech k odjezdu, nebo
e-mailem. Příplatek za objednaný svoz Vám bude vrácen a navíc Vám bude poskytnuta dodatečná sleva 200,- Kč/os. (u  autobusového zájezdu nad 2 000,- Kč).

 

Ve spolupráci s CK Intertrans

Získat více informací o destinaci - klikněte ZDE

Cena obsahuje

dopravu luxusním autobusem (WC, klima, DVD, bar), průvodce, komplexní pojištění

Zvolte si termín:

Název
Cena od
 
.
770 Kč/osobu
Facebook