ZOO Berlín a Tropical Islands - Autobusová doprava

Termíny a ceny
Kód zájezdu: ZOO Berlín a Tropical Islands
Typ ubytování: Hotel
Lokalita: Pobytový zájezd / . / ,
Doprava: Autobus

Informace o zájezdu

Program zájezdu

  • na vaši návštěvu se těší pandí mláďata

1. den: odjezd z Plzně v 5.00 hod. (z Prahy v 6.15) do Berlína. Po příjezdu návštěva berlínské Zoo, která se nachází v centru Berlína. Se svými 20 tisíci zvířaty z celého světa je nejbohatší zoologickou zahradou na světě, co se týká rozmanitosti druhů.
Berlínská Zoo používá jakési rčení, že má zvířata od A (asijští sloni) do Z (zebry). Můžete zde vidět zástupce většiny živočišných druhů ze všech kontinentů. Velkým lákadlem jsou pandy obrovské, kterým se v září 2019 narodila mláďata. Můžete zvolit buď návštěvu Zoo i s prohlídkou akvária Berlin, jednoho z nejznámějších a nejvýznamnějších akvárií v Evropě, nebo v průběhu dne individuálně navštívit Berlín, jehož centrum s nejvýznamnějšími památkami je hned v blízkosti Zoo. Vpodvečer krátká okružní jízda pro seznámení s Berlínem, uvidíte Braniborskou bránu, Říšský sněm, Alexanderplatz, televizní věž Fernsehturm, krátce zastavíme u nejzachovalejšího, 1,3 km dlouhého úseku berlínské zdi, slavné East Side Gallery, známé především pro své nepřeberné množství působivých graffiti. Nocleh v hotelu v blízkosti Zoo a centra.
2. den: po snídani odjezd do Tropical Islands, který se nachází na jih od Berlína. V tomto tropickém ráji nás čeká den plný zážitků. Ocitneme se v tropickém světě s deštným pralesem, s tropickým mořem a 200 m dlouhou písečnou pláží, Lagunou Bali z nejrůznějšími vodními atrakcemi, vířivkami, divokou řekou, vodopády. Je zde bohatá nabídka různých specialit v restauracích v tropické vesnici, unikátní repliky staveb např. z Thajska, Bornea, Samoy, Bali a další. Vyřádíte se na tobogánech, v Tropino světě pro děti, nebo si můžete užít venkovního světa Amazonie. K relaxaci a odpočinku vybízí oddělená část Tropical Sauna & Spa s několika saunami a parními lázněmi. Vpodvečer odjezd zpět do ČR, návrat do půlnoci.

Cena zahrnuje

dopravu pohodlným luxusním autobusem (WC, klima, DVD, bar),1 noc v hotelu se snídaní (2lůžk. pokoj s příslušenstvím a možností přistýlek), služby průvodce, komplexní pojištění

Doporučená částka na vstupy

  • skupinové vstupné do Tropických ostrovů 30,- EUR/dosp. os., 25,- EUR/dítě 6–15 let, studenti, senior od 65 let.
  • Kombinované skupinové vstup­né Tropické ostrovy + Sauna & Spa: 36,- EUR/dosp. os., 30,- EUR/dítě 6–15 let, senior od 65 let a studenti.
  • Vstupné do Zoo Berlín nebo Zoo Berlín + Aquarium 15,50 EUR/21,- EUR/dosp. os., 8,- EUR/10,50 EUR/dítě 4–15 let. 

Sleva

3. osoba na přistýlce – sleva 100,- Kč/os./zájezd

 

Trasy svozů
PRAVIDELNÁ ODJEZDOVÁ MÍSTA
Trasa A

Praha, Beroun, Žebrák, Rokycany, Plzeň – ZDARMA
(v případě letecké dopravy + 400,- Kč, min. 3 os.)

NEPRAVIDELNÉ TRASY SVOZŮ
Trasa D

Domažlice, Horš. Týn, Staňkov, Holýšov, Stod, Kdyně, Klatovy, Švihov, Přeštice + 300,- Kč
Trasa K
Klášterec n. Ohří, Ostrov, Karlovy Vary, Bečov, Toužim, Úněšov + 450,- Kč
Trasa C
České Budějovice, Vodňany, Protivín, Písek, Strakonice, Horažďovice, Nepomuk + 500,- Kč
Trasa T
Chodov, Loket, Sokolov, Cheb, Mariánské Lázně, Planá, Tachov + 450,- Kč
Trasa U
Ústí nad Labem, Teplice, Bílina, Most, Chomutov + 600,- Kč
Trasa L
Liberec, Turnov, Mladá Boleslav, Brandýs n. Labem + 600,- Kč
Trasa H
Pardubice, Hradec Králové, Poděbrady + 600,- Kč
Trasa B
Brno, Jihlava – čerp. stanice Pávov + 750,- Kč

Všechny autobusové zájezdy odjíždějí pravidelně z trasy Praha – Plzeň, ev. opačně dle programu zájezdu. Na trase A garantujeme dopravu již od jedné osoby.

Našim klientům nabízíme službu „Svozu“ za příplatek. Nástupní místa uvedená v tabulce u konkrétního zájezdu garantujeme při minimálním počtu tří osob v součtu na celé dané trase svozu, výjimku tvoří trasa svozu B, kde je pro svoz podmínkou minimální součet šesti osob.
Nástup je možný po písemné dohodě i na trase svozu mimo uvedená nástupní místa.
Výše uvedené příplatky za svozy zahrnují i rozvoz zpět po skončení zájezdu.
Na trase zájezdu je možný nástup bez příplatku i bez omezení počtu osob.

Nástupní místo je nutno uvést ve smlouvě, při jeho neuvedení je za nástupní místo považována automaticky Plzeň. Přesné nástupní místo a čas odjezdu obdržíte v pokynech k odjezdu.
Typ dopravy uvedený v programu zájezdu garantujeme z hlavního odjezdového místa – Plzně. Na trasách svozů využíváme k přepravě buď jiný bus nebo minibus 16 míst, případně osobní vozy pro 4–7 klientů. Doporučujeme včasné objednání svozu. Dle počtu přihlášených volíme cca měsíc před odjezdem úměrný typ dopravního prostředku. V případě jeho naplnění již není další volná přepravní kapacita zpravidla možná. O případném nenaplnění trasy svozu minimálním počtem budete informováni v pokynech k odjezdu, nebo
e-mailem. Příplatek za objednaný svoz Vám bude vrácen a navíc Vám bude poskytnuta dodatečná sleva 200,- Kč/os. (u  autobusového zájezdu nad 2 000,- Kč).

 

Ve spolupráci s CK Intertrans

Získat více informací o destinaci - klikněte ZDE

Cena obsahuje

dopravu pohodlným luxusním autobusem (WC, klima, DVD, bar),1 noc v hotelu se snídaní (2lůžk. pokoj s příslušenstvím a možností přistýlek), služby průvodce, komplexní pojištění

Zvolte si termín:

Název
Cena od
 
Pokoj 2+1
2 790 Kč/Pokoj
Facebook