Polsko

POLSKO - PŘEDVÁNOČNÍ WROCLAW

Termín : 07.12. - 08.12.2019

Cena: 2.240,-


PROGRAM ZÁJEZDU: 1.–2. den: odjezd z Plzně v 5.00 hod. (z Prahy 6.15 hod.), přejezd do Polska. Ve Wroclawi navštívíte historické centrum města, jehož srdcem je Rynek – jedno z největších středověkých náměstí v Evropě. Zde se nachází např. gotická Stará radnice nebo také nejstarší restaurace v Evropě – Piwnica Swidnica, kterou navštěvoval i Chopin nebo Goethe. Dále uvidíte dva středověké domy – Jeníček a Mařenka (Jaś i Malgosia), kostel sv. Alžběty či bývalé městské vězení. Samozřejmě nesmíte opomenout adventní trhy ve Wroclawi, kde budete moci nakoupit vánoční dárky i ochutnat místní speciality (hlavně sýrové). Pokud už budete mít všechny dárky koupené, můžete se jen tak procházet po krásně osvětleném centru se svařeným vínem na zahřátí. Cestou zpět do ČR zastávka ve Swidnici, kde navštívíte tzv. kostel míru – architektonický úkaz zařazený na seznamu památek UNESCO. Předpokládaný návrat do ČR do 22.00 hod.

Cena zahrnuje: dopravu luxusním autobusem (WC, klima, DVD, bar), 1 noc se snídaní v hotelu, (2lůžkové pokoje s příslušenstvím), služby průvodce, komplexní pojištění.

Doporučená částka na vstupy: 50,- PLZ.

 

Odjezdová místa: Praha, Beroun, Žebrák, Rokycany, Plzeň, Domažlice, Horšov. Týn, Staňkov, Holýšov, Stod, Kdyně, Klatovy, Švihov, Přeštice, Pardubice, Hradec Králové, Poděbrady, Klášterec n. Ohří, Ostrov, Karlovy Vary, Bečov, Toužim, Úněšov, Chodov, Loket, Sokolov, Cheb, Mariánské Lázně, Planá, Tachov.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Facebook