Bavorské zámky - Autobusová doprava

Termíny a ceny
Typ ubytování: Hotel
Typ stravy: polopenze
Lokalita: Rakousko / Bavorské zámky / Bavorské zámky
Doprava: Autobus

1.den: odjezd v cca 5:00 hod. ráno z Prahy do Německa. Ráno se zastavíme na poutním místě v klášteře ETTAL, dále navštívíme lovecký zámeček Ludvíka II. Bavorského – LINDERHOF (prohlídka zámku a parku, návštěva jeskyně). Přejezd do jižní části Bavorska do oblasti pohádkových zámků HOHENSCHWANGAU a NEUSCHWANSTEIN. Možnost vyjížďky minibusem na horskou lávku Maria Brücke, odkud je překrásný výhled na „labutí“ zámek a okolí. Možnost prohlídky zámku. Průjezd krásnou horskou krajinou na ubytování v hotelu v Rakousku, večeře, nocleh.
2.den: snídaně, odjezd k romantickému jezeru CHIEMSEE, jízda lodí na ostrov HERRENINSEL, kde vás čeká návštěva jednoho z kouzelných zámků Ludvíka II. Bavorského HERRENCHIEMSEE, který je věrnou kopií francouzského Versailles, včetně nádherných fontán a zámeckého parku. V odpoledních hodinách odjezd do ČR přes Rakousko, zastávka u Solných jezer. Navštívíme městečko MONDSEE a klášter sv. Michala a projdeme se podél jezera. Příjezd do Prahy, Brna a Plzně v cca 22:00 hod.
 

Získat více informací o destinaci - klikněte ZDE

Cena obsahuje

dopravu luxusním autobusem, 1x ubytování v hotelu s polopenzí, pojištění CK proti úpadku, služby CK a služby průvodce.

Cena neobsahuje

Příplatky: jednolůžkový pokoj 700 Kč, cestovní pojištění vč. storna 
Allianz 72 Kč /osoba ve věku 15 - 70 let.

Poznámka

Nástupní místa bez příplatku: Praha, Beroun, Příbram, Žebrák, Plzeň, Rozvadov. Nástupní místa za příplatek 300 Kč /os.: Brno, Pardubice, Hradec Králové.
Výstupní místa: České Budějovice, Písek, Příbram, Praha, dále svoz z ČB do Brna, Plzně a do Berouna a Žebráku. Doporučené kapesné: cca 50 € na vstupné (např. zámky Linderhof, Herrenchiemsee a Neuschwanstein, loď na ostrov, bus na Maria Brücke, atd.).

Facebook