To nejlepší z Rakouska - Autobusová doprava

K jezerům, vodopádům, do údolí alpských hor, malebných měst a upravených vesniček... Orlí hnízdo • Kaprun • Krimmelské vodopády • Dachstein • Hallstatt

Termíny a ceny
Kód zájezdu: To nejlepší z Rakouska
Typ ubytování: Hotel
Poloha: v centru
Typ stravy: polopenze
Lokalita: Rakousko / Okruh / Poznávací zájezd
Doprava: Autobus

Informace o ubytování

Ubytování v 3* hotelu s polopenzí

Informace o zájezdu

K jezerům, vodopádům, do údolí alpských hor, malebných měst a upravených vesniček.
Orlí hnízdo • Kaprun • Krimmelské vodopády • Dachstein • Hallstatt

PROGRAM ZÁJEZDU

1. den: odjezd z České republiky v časných ranních hodinách. Dopoledne zastávka v městečku MONDSEE, prohlídka centra a katedrály Sv. Michala. Následuje procházka k přístavišti u stejnojmenného jezera. Poté přejedeme do oblasti Salzburku - BERCHTESGADEN, kde navštívíme známé„HITLEROVO ORLÍ HNÍZDO“ (Kehlsteinhaus 1.834 m n.m.) umístěné v horské oblasti s překrásnými pohledy na okolní Alpy. Zastavíme se u nedalekého jezera KÖNIGSEE, kde si prohlé-dneme ulici plnou suvenýrů s možností nákupu a přístaviště u jezera. Po přejezdu německým územím zavítáme do známého rakouského turistického městečka LOFERU. Po procházce tímto malebným městem následuje odjezd do MAISHOFENU na ubytování v hotelu, večeře, nocleh.

 
2. den: snídaně, odjezd do romantického údolí VYSOKÝCH TAURŮ, na jehož konci jsou mohutné KRIMMELSKÉ VODOPÁDY. Podél této kaskády vodopádů řeky Aache (3,5 km) se můžete vydat pešky nebo minibusem. Odpoledne odjez do oblasti KAPRUNSKÉHO MASIVU, kde vyjedeme lanovkou do výše 1.800 m nebo 3.000 m na vrchol ledovce. Před návratem na ubytování krátce navštívíme městečko ZELL AM SEE. Projdeme se historickým centrem a zavítáme k malebnému stejnojmennému jezeru. Ubytování v hotelu, večeře, nocleh.
3./4. odjezdový den dle programu: snídaně, odjezd  do  západní  část   DACHSTEINSKÉHO MASIVU přes malebné   rakouské   vesničky romantickou    přírodou  k horskému jezeru GOSSAUSEE pod ledovcem DACHSTEIN. Procházka podél jezera (1 hod.) nebo výjezd lanovkou na okolní vrcholky Zwieselalm (1.587 m.n.m.). Dále návštěva světoznámého městečka HALLSTATT, ležícího nad stejnojmenným ledovcovým jezerem, po kterém se můžeme projet lodí. Po prohlídce tohoto rakouského klenotu se vydáme zpět do ČŘ. Příjezd do ČR ve večerníchhodinách (cca. o 21:00 hod. do Prahy a svozem z Českých Budějovic do Brna či Plzně. cca do 21:00 hod).
Získat více informací o destinaci - klikněte ZDE

Cena obsahuje

autobusová doprava, 2x/3x ubytování v hotelu nebo depandanci s polopenzí, průvodce a služby CK, pojištění CK proti úpadku.

Cena neobsahuje

Příplatky: pokoj se sprchou/WC 800,- Kč/os./2 noci nebo 1.000,- Kč/os./3 noci, jednolůžkový pokoj 800,-Kč/2 noci nebo 1.000,- Kč/3 noci, cestovní pojištění vč. storna Allianz 108,- Kč/os./2 noci nebo 144,- Kč/os/3 noci.

Nástupní místa za příplatek 300,-Kč/os.: Brno, Jihlava, Humpolec, Tábor, Plzeň, Pelhřimov, Pardubice, Hradec Králové.
Doporučené kapesné na vstupy: 3 dny cca 70 €/ 4 dny cca 95 € (např. doprava busem na Orlí Hnízdo, lanovky, vodopády, termální park, atd.).

Poznámka

Nástupní místa bez příplatku: Praha, Beroun, Žebrák, Tlustice, Příbram, Písek, České Budějovice.

Zvolte si termín:

Název
Cena od
 
dvoulůžkový bez sprchy/WC standard
4 890 Kč
3 990 Kč/osobu
dvoulůžkový s přistýlkou bez sprchy/WC standard
4 890 Kč
3 990 Kč/osobu
dvoulůžkový s přistýlkou se sprchou/WC standard
5 890 Kč
4 990 Kč/osobu
dvoulůžkový se dvěma přistýlkami bez sprchy/WC standard
4 890 Kč
3 990 Kč/osobu
dvoulůžkový se dvěma přistýlkami se sprchou/WC standard
5 890 Kč
4 990 Kč/osobu
dvoulůžkový se sprchou/WC standard
5 890 Kč
4 990 Kč/osobu
jednolůžkový bez sprchy/WC standard
4 890 Kč
3 990 Kč/osobu
jednolůžkový se sprchou/WC standard
5 890 Kč
4 990 Kč/osobu
Facebook