SLOVINSKO - Mořský park Laguna (Termaris) v čase adventu - Autobusová doprava 

Termíny a ceny
Kód zájezdu: SLOVINSKO - Mořský park Laguna (Termaris) v čase a
Typ ubytování: Hotel
Poloha: do 100m od pláže, v centru
Lokalita: Slovinsko / Mořské park Laguna / Relaxace v zastřešených, mořských, lázních Laguna
Doprava: Autobus

Informace o zájezdu

Mořský park Laguna (Termaris) v čase adventu

Vaše oblíbená slovinská přímořská relaxace úplně v novém aneb tradice v novém luxusu … s fantastickým adventním programem ve třech zemích. Oblíbený relaxační zájezd naší CK do krytých mořských bazénů a vířivek přímo na břehu Jadranu s hotelem 4* a s bufetovou polopenzí jezdíme více jak 20 let. ADVENT: Ljubljana (UNESCO), Terst, Koper, Piran, Portorož, Velden, Pyramidenkogel, jezero Wörthersee.
                                                    

Celý hotelový komplex prošel v roce 2020 kompletní rekonstrukcí – pokoje jsou nově vystavěné a zařízené ve středomořském stylu s důrazem na istrijské tradice. Rekonstrukcí prošly všechny prostory hotelu vč. restaurace i vlastního Mořského parku. Vaše pohodová 4denní relaxace v 7 bazénech a několika vířivkách s mořskou vodou teplou 28 - 34 C přímo na břehu moře pod střechou a s výhledem na otevřené moře přímo ve vašem luxusním hotelu 4*. Vaše pokoje jsou přímo nad wellness Laguna (Termaris) a Benedicta. 4 denní volný vstup do bazénů v ceně. Zcela nové wellness se světem saun a terapií. V naší nabídce již více jak 20 let – nyní v krásném novém šatu moderního resortu, zbudovaného s citem k tradicím. Užijte si relaxační odpočinkový zájezd mezi mořem, oleandry, palmami, rozmarýnovými keři a vavříny, mezi Portoroží a Piranem, v nově zrekonstruovaném letovisku St. Bernardin Resort. Váš hotel obklopený nekonečnou modří moře má přímý přístup do mořského vodního parku Termaris (dříve Laguna) s nejkrásnějším výhledem na slovinské moře a do wellness centra Benedicta, které nabízí saunový svět, solnou místnost i nejrůznější istrijské masáže a kosmetické procedury. Adventní trhy ve třech zemích.

 

1.den: Odjezd z Prahy ve 21.00 hodin (odjezdová místa i před Prahou, z Prahy s nástupy po trase A – hraniční přechod Dolní Dvořiště). Noční transfer přes Rakousko do Slovinska.
2.den  – 4.den: Vaše individuální relaxace v mořských bazénech Termaris (Laguna). V průběhu pobytu vám nabízíme fakultativní adventní výlet (200 Kč): Adventní trhy a vyzdobené město v italském Terstu, kluziště přímo na břehu moře, nákupy. Zastávka v adventním Koperu.
Procházky do Portorože (celoročně otevřené rušné přímořské letovisko, nejlepší ve Slovinsku, z hotelu jen cca 1 km procházkou podél moře) či historického Pirana v benátském stylu (z hotelu cca 2 km podél moře krásnou procházkou) na opačné straně od hotelu. V Piranu i Portoroži je adventní trh.  Při ranním příjezdu 2. dne je možné si doobjednat bufetovou snídani. Ubytování (pokojová karta) obvykle kolem 14. hodiny (někdy ale i po příjezdu), ale již od rána můžete využívat relaxační Lagunu (Termaris). 
5.den: Poslední programový den  je odjezd z Laguny již kolem 11. – 12. hodiny. Dopoledne se ještě po snídani můžete koupat a relaxovat v Laguně (Termaris). Cca hodinový přejezd do Lublaně – adventní trhy ve slovinské metropoli, které jsou mezi světoznámým Plečnikovým Trojmostím (UNESCO) a největším kostelem Slovinska. Pro zájemce malá prohlídka města – Staré město, Plečnikova architektura. V podvečer nejkrásnější adventní trhy na jihu Rakouska ve Veldenu u jezera Wörthersee. Největší plovoucí adventní věnec na světě má průměr 35 metrů a září na něm 80 tisíc světel. Je zde i plovoucí betlém, 40 adventních bud na promenádě s fascinující kulisou pohádkového zámku s řetězy světel. Zámek jak z pohádek z tisíce a jedné noci si zahrál v několika filmech i seriálech. Barokní betlém. Možnost projížďky lodí kolem adventního věnce. Adventní trhy pod nejvyšší dřevěnou rozhlednou na světě Pyramidenkogel. Noční transfer do ČR.
6.den: Návrat do Prahy v časných ranních hodinách. Ostatní místa s časovým odstupem jako při odjezdu.

 


Cena zahrnuje: dopravu (busy setra či mercedes), 3 x nocleh s bufetovou polopenzí v hotelu **** HISTRION,  4-denní neomezený vstup do akvaparku Laguna (Termaris), pobytové taxy. Slevy: děti 3 – 6,9 let – sleva 1.500 Kč (s dvěma dospělými), děti 7 – 14,9 let – sleva 700 Kč (s dvěma dospělými), 3. osoba na třílůžkovém pokoji (sleva 700 Kč).

 

Doplatky: 1/1: 1.200 Kč ve všech termínech kromě září – to je 1.650 Kč., snídaně při příjezdu: 290 Kč, večeře při odjezdu: 480 Kč, výhled na moře: 400 Kč/os. Nabízíme zcela nové pojištění Allianz.
Bernardin – váš hotelový komplex je vystavěn na území bývalého kláštera z roku 1452. Z té doby pochází i zachovaná věž kostela uprostřed komplexu. Klášter byl zrušen roku 1806 jako většina klášterů na Istrii. Pak budovy sloužily jako pevnost k obraně Piranského zálivu. 


Hotel Histrion 4* – moderní a plně rekonstruovaný hotel (2020) nabízí zcela nové klimatizované pokoje v pastelových modrých, fialových a zelených tónech s nádechem Istrie s vlastním balkonem a výhledem na moře či hotelovou lagunu s malým přístavem a na kampanilu bývalého klášterního kostela St. Bernardin. Vybavení pokoje: wi-fi zdarma, kabelová TV, minibar, trezor. V koupelně je vana nebo sprcha, fén a toaletní potřeby zdarma. WC. Hned při příchodu do hotelové auly vás přivítají zdi ze suché kamenné stavby – ukázka typické istrijské architektury, která byla zapsaná do Seznamu nehmotného kulturního dědictví UNESCO, či typické istrijské okenice škure. Celá rekonstrukce hotelu byla v istrijském tradičním duchu s prvky moře, piranské soli, levandule, olivovníků či istrijských dubů. Restaurace podává místní i mezinárodní jídla formou bufetu.
Nezapomeňte, že z hotelu máte JEN JEDEN KROK K MOŘI, jak praví hotelový slogan.
                                                 

Mořský park Termaris – to je nejlepší vnitřní mořská pláž po celý rok. Moře má příznivý vliv na vaše zdraví a vaši pohodu. Právě zde si ho můžete užívat po celý rok v kterýkoliv měsíc v roce. Plocha je 2.400 m². Vyhřívaná mořská voda a ten nejlepší výhled na slovinské moře. Klidová i zážitková část. Největší krytý vodní park s vyhřívanou mořskou vodou na slovinském pobřeží. Vlastní vodní plocha má rozlohu 1.000 m². Moře a bazény dělí jen terasa, kde jsou od jara do podzimu lehátka.

Wellness Bendicta…to je aktuálně nejlepší wellness oáza na Istrii – kombinace čistého mořského vzduchu, slunce, soli a léčivého bahna, blahodárných istrijských bylin – perfektní kombinace pro regenerace, relaxaci a rekreaci. Můžete se projít po „mentální cestě“ benediktinských mnichů v místech, kde v dávných dobách stál jejich klášter. Odborníci vás budou hýčkat tradičními procedurami s maximálním využitím místních ingrediencí, jako je mořská sůl, mořské slané bahno, slaná voda, olivový olej, levandule a další místí byliny. Je zde i jediný hammam na slovinském pobřeží. Jedinečné výhledy na nekonečně modré moře. Finskou saunu s krásnějším výhledem na moře asi nikde jinde nenajdete.

 

zájezd CK ing. Radek Kredba, Permon,  IČ 45256691

 

Získat více informací o destinaci - klikněte ZDE

Cena obsahuje

dopravu (busy setra či mercedes), 3 x nocleh s bufetovou polopenzí v hotelu **** HISTRION, 4-
denní neomezený vstup do akvaparku Laguna (Termaris), pobytové taxy. Slevy: děti 3 – 6,9 let – sleva 1.500 Kč
(s dvěma dospělými), děti 7 – 14,9 let – sleva 700 Kč (s dvěma dospělými), 3. osoba na třílůžkovém pokoji (sleva
700 Kč).

Cena neobsahuje

1/1: 1.200 Kč ve všech termínech kromě září – to je 1.650 Kč., snídaně při příjezdu: 290 Kč,
večeře při odjezdu: 480 Kč, výhled na moře: 400 Kč/os.

Zvolte si termín:

Název
Cena od
 
Pokoj 2+0
7 800 Kč
6 800 Kč/osobu
Facebook