Okruh Švýcarskem 5denní - Autobusová doprava

Termíny a ceny
Kód zájezdu: Okruh Švýcarskem 5-denní
Typ ubytování: Hotel
Typ stravy: snídaně
Lokalita: Švýcarsko / Švýcarsko / Poznávací zájezd Švýcarsko
Doprava: Autobus

Informace o zájezdu

Stein nad Rýnem Rýnské vodopády Bern Montreux Martigny Chamonix  Mont Blanc Ženeva Wangen Interlaken Luzern Altdorf Schwyz  • Lichtenštejnsko

 

PROGRAM ZÁJEZDU

1. den: V odpoledních hodinách jsou možné svozy ze Slovenska (Žilina – Brno), odjezd z Brna je v cca 21:00 hod., přes Prahu a Rozvadov do Německa a Švýcarska.

 

2. den: dopoledne příjezd do malebného starobylého městečka s historickým jádrem ze 14. století - STEIN NAD RÝNEM. Pokračujeme ke světoznámým RÝNSKÝM VODOPÁDŮM, které budeme obdivovat z několika vyhlídek. Následuje projížďka lodí pod vodopády. Odpoledne přesun do BERNU, kde se při procházce městem seznámíme s katedrálou sv. Vincence, budovou parlamentu, centrem a hlavní třídou města. Dále zavítáme do krásného lázeňského města MONTREUX, zastávka v centru na břehu Ženevského jezera u sochy Fr. Mercuryho. Pokračujeme do MARTIGNY – bývalého římského sídla (koloseum, hrad..). Ubytování do 3*hotelu. Volno, možnost večeře, nocleh.

 

3. den: Po snídani odjezd do Francie do CHAMONIX, světoznámého horského městečka pod MONT BLANCEM, Cestou uvidíme vodopády, ledovce, krásné řírodní scenérie. V Chamonix odpočinek, procházka po horském středisku s překrásnými pohledy na masiv Mont Blanc. Možnost výjezdu lanovkou na Planpratz (2.000 m.n.m., v provozu od června do září). Odpoledne odjezd do ŽENEVY. Zde můžeme obdivovat Anglickou zahradu, květinové hodiny, symbolický, 140 metrů vysoký vodotrysk na kraji jezera. Fakultativně projížďka lodí po Ženevském jezeře (1 hod..). Dále uvidíme pobřežní promenádu, sídlo organizace OSN, atd. Po prohlídce okolí Ženevského jezera a části města přejezd do WANGENU, kde se nachází vzácná švýcarská památka – dřevěný most ze 14. století přes řeku Aare. Ubytování ve 3* hotelu, možnost večeře, nocleh.

 

4. den: Po snídani odjezd do INTERLAKENU, prohlídka města s možností nákupu v obchodním domě Migros. Horskou krajinou přes další průsmyk se dostaneme do střední části Švýcarska, kde Vás čeká prohlídka malebného města LUZERNU.  Romantickou cestou kolem jezera VIERWALDSTATERSEE projedeme k bájnému ALTDORFU. Prohlédneme si město i sochu Viléma Tella, legendárního švýcarského hrdiny a poté zavítáme do SCHWYZU, kde vznikla švýcarská konfederace. Uvidíme malbami krásně vyzdobenou radnici a skanzen nejstarších domů Švýcarska.  Následuje průjezd horskými městy a vesnicemi kolem jezer až do GLARENSKÝCH ALP. Ve večerních hodinách příjezd do VADUZU, prohlídka hlavního města jednoho z nejmenších států světa, LICHTENŠTEJNSKÉHO KNÍŽECTVÍ. Možnost nákupu suvenýrů, čokolády. Odjezd do ČR.

 

5. den: Příjezd do ČR v časných ranních hodinách do Prahy (cca do 5:00 hod.) a do Brna (cca do 8:00 hod.).

  

Předpokládaná nástupní místa a časy odjezdu - mohou se změnit:
Pokyny s přesnými nástupními místy a časy odjezdů, platnými pro daný termín zájezdu, obdrží klienti týden před odjezdem.

 

Brno

cca 21:00 hod.

Praha

cca 23:30 hod.

Plzeň

cca 00:45 hod.

 

Získat více informací o destinaci - klikněte ZDE

Cena obsahuje

• autobusovou dopravu
• 2x ubytování se snídaní
• průvodce a služby CK
• pojištění CK proti úpadku.

Cena neobsahuje

• doporučené kapesné na vstupy : cca 55 € (Rýnské vodopády, loď Ženeva).

Poznámka

• nástupní místa: Brno, Velké Meziříčí, Jihlava, Humpolec, Střechov, Praha, Beroun, Žebrák, Rokycany, Plzeň, Rozvadov.

Zvolte si termín:

Název
Cena od
 
dvoulůžkový pokoj standard
7 290 Kč/osobu
jednolůžkový pokoj standard
7 290 Kč/osobu
dvoulůžkový pokoj s přistýlkou standard
7 290 Kč/osobu
dvoulůžkový pokoj se dvěma přistýlkami standard
7 290 Kč/osobu
Facebook