Verde*** ostrov ISCHIA, Itálie - Autobusová doprava 

Termíny a ceny
Kód zájezdu: bus
Typ ubytování: Hotel
Typ stravy: polopenze
Lokalita: Itálie / Ischia / Casamicciola
Doprava: Autobus
Vybavení: bar, terasy s lehátky a slunečníky, restaurace, parkoviště, recepce, TV místnost, masáže a kosmetické procedury za poplatek, venkovní termální bazén, bar u bazénu, sluneční terasa na střeše budovy, vnitřní termální vířivka
Vzdálenosti
od moře: 500 m
od centra: 600 m

Krásná, moderní a útulná budova hotelu Verde je výborným místem pro klid a relaxaci a navíc jen pár metrů od moře. Tento hotel je obklopen zelení a nádherným výhledem. Je situován v klidné lokalitě, ale zároveň naskýtá blízký přístup k moři, a historickým centrům městeček Casamicciola a Lacco Ameno. Díky příjemné pohostinnosti a vstřícnosti tamního personálu se budete cítit jako doma. 
Hotel Verde se nachází pouhých 300 metrů od autobusové zastávky, kde staví autobusy, které jezdí kolem celého ostrova. Centra Casamiccola a Lacco Ameno jsou vzdáleny zhruba 700 metrů (pár minut chůze) od hotelu.

Ubytování
Hotel má k dispozici 31 pokojů a všechny jsou zařízeny moderním nábytkem s velkým smyslem pro detail. Každý pokoj má vlastní koupelnu se sprchovým koutem a většina z nich má k dispozici balkon nebo terasu. Dále jsou všechny pokoje vybaveny telefonem, TV, trezorem a klimatizací na vyžádání. Klient můze být ubytován v pokoji jiného vzhledu, než jaký je uveden na ilustrativním na obrázku.

Služby a vybavení
V hotelu se nachází krásný venkovní bazén a krytou vířivku jacuzzi. Vedle venkovního bazénu se nalézá sluneční terasa s výhledem na okolní krajinu. Lehátka a slunečníky na této terase jsou pro hosty zdarma. U sluneční terasy se rovněž nachází bar, kde si můžete, při chvílích odpočinku a relaxace u bazénu, vychutnat své oblíbené nápoje nebo koktejly z čerstvého ovoce. Vzdálenost od pláže - cca 450 m (malá písčitá pláž), cca 30 min. chůze od pláže San Montano.

Pro své hosty má tento hotel rovněž slevu ve výši 45% pro vstup do termálního parku v Casamicciole, který je vzdálen jen pár minut od hotelu Verde.

Stravování 
Polopenze. Snídaně jsou podávané bufetovou formou a večeře výběrem ze tří menu, přičemž u jednoho z nich je vždy základem ryba (místní i mezinárodní kuchyně). Kuchyně je bezpochyby chloubou hotelu, neboť jsou pokrmy připravovány z místních a hlavně čerstvých produktů. Antické recepty společně s uměním místních kuchařů ve Vás jistě zanechá nemalý kulinářský zážitek. 

Vzdálenosti: od moře: přibližně 500 m (malá písčitá pláž), 30 minut chůze na pláž San Montano od centra: přibližně 600 m. autobusová zastávka: přibližně 500 m od hotelu.

Získat více informací o destinaci - klikněte ZDE

Cena obsahuje

ubytování s uvedeným typem stravování, autobusovou dopravu včetně trajektu a transferu do hotelu - odjezd vždy v pátek, návrat v neděli, vstup do bazénu/bazénů v daném hotelu, služby CK, služby průvodce CK, informační materiály, pojištění CK proti úpadku.

Cena neobsahuje

komplexní cestovní pojištění vč. storna. Služby za příplatky (např. plná penze, výhled na moře, atd.). Pobytovou taxu cca 2€/os./den - splatná v hotovosti v hotelu. Výše taxy a podmínky jejího účtování se mohou měnit. Fakultativní výlety možno zakoupit na místě u delegáta.

Facebook