La Ginestra*** ostrov ISCHIA, Itálie  

Termíny a ceny
Kód zájezdu: SW
Typ ubytování: Hotel
Typ stravy: polopenze
Lokalita: Itálie / Ischia / Forio - Panza
Doprava: Letecky
Nástupní místo: Praha
Vybavení: bar, restaurace, recepce, venkovní termální bazén, výtah, terasa se slunečníky a lehátky
Vzdálenosti
od moře: 1000 m
od centra: 400 m

Komfortně vybavený hotel se nachází na místě s nádher nými výhledy na moře a městečko Sant' Angelo. Od ho telu je dobré spojení autobusem na pláže v Sant' Angelu (cca 1,5 km) a také na pláž Citara a k Poseidonovým zahradám ve Foriu.

Hotel La Ginestra se nachází v kouzelném prostředí městečka S. Angelo a kousek od pláže Sorgeto s vyvěrajícími prameny přímo do moře. Připojení k veřejné dopravní sítě je ideální. V naší restauraci si můžete vychutnat italské a typické středomořské pokrmy. Personál je velmi přátelský a vstřícný. Budete se cítit jako doma. 

Ubytování 
Příjemný hotel se nachází na místě s nádhernými výhledy na moře a městečko Sant‘ Angelo. Od hotelu je dobré spojení busem na pláže v Sant‘ Angelu (cca 1,5 km) a také na pláž Citara a k Poseidonovým zahradám ve Foriu. Navíc hotel nabízí panoramatický výtah, termální bazén s hydromasáží, velké panoramatické terasy, parkoviště a bar. Upozornění! Pokoje se mohou lišit velikostí a stylem. Klient může být ubytován v pokoji jiného vzhledu, než jaký je uveden na ilustrativním na obrázku.

Vzdálenost od moře - cca 900 m + cca 200 schodů - nejbližší koupání v zálivu Sorgeto (termální prameny vyvěrající přímo do moře, kamenitá pláž - nevhodná pro děti, doporučujeme obuv do vody). Písečná pláž v nedalekém Sant´Angelu.

Vybavení pokojů
Hotel má čtyři podlaží s 50 pokoji s vlastním soc. zařízením, fénem, všechny pokoje jsou s klimatizací, topením, telefonem, TV se satelitním příjmem. Výhled na moře za příplatek.

Stravování
polopenze, snídaně - bufet, večeře - salátový bufet, výběr z menu.

Získat více informací o destinaci - klikněte ZDE

Cena obsahuje

ubytování v pokoji standard s uvedeným typem stravování, obousměrnou leteckou dopravu včetně trajektu a transferu do/z hotelu– odlet Praha, vstup do bazénu/bazénů v daném hotelu, služby CK, služby průvodce CK, informační materiály, pojištění CK proti úpadku.

Cena neobsahuje

komplexní cestovní pojištění vč. storna. Služby za příplatky (např. plná penze, výhled na moře, atd.). Pobytovou taxu cca 2€/os./den - splatná v hotovosti v hotelu. Výše taxy a podmínky jejího účtování se mohou měnit. Fakultativní výlety možno zakoupit na místě u delegáta.

Poznámka

dětská postýlka - 8 €/den. ZDARMA: Wi-Fi, parkoviště, hotelový bus do St. Angelo, na Citaru a k přístupové cestě na Sorgeto.

Facebook