ostrov ISCHIA, Itálie - BLU SAN LEON  

/Design/Icons/FirstMinute.png
Termíny a ceny
Typ ubytování: Hotel
Typ stravy: polopenze
Lokalita: Itálie / Ischia / Forio - Panza
Doprava: Letecky
Nástupní místo: Praha E
Vybavení: bar, hotelový minibus do centra Panzy a zálivu Sorgeto, parkoviště, recepce, restaurace, terasy s lehátky a slunečníky, trezor v recepci za poplatek, TV místnost, venkovní bazén (mix mořská a termální voda), vnitřní termální bazén, zahrada
Vzdálenosti
od moře: 200 m
od centra: 2 km

Hotel St.Leonard se nachází na útesu s výhledem na moře ve vesničce Panza. Slunná a klidná vesnička u Foria na jihozápadní straně ostrova. Nejcharakterističtějšími rysy okolí hotelu jsou kráter "Campotese" a záliv "Sorgeto", odkud vychází horká minerální voda přímo do moře, (cca 200 schodů, vhodné boty do vody, nevhodné pro děti). Pozice hotelu nabízí překvapivý výhled na zátoku "La Scannella", kde svítání a západ slunce vytváří nádherné scenérie.

Ubytování
70 pokojů, všechny s vlastním soc. zařízením, TV, telefon, minibar, klimatizace, topení. Pokoje s výhledem na moře a Superior s výhledem na moře za příplatek. 
Pokoje 
Jsou zařízené ve středomořském stylu a jsou vybaveny velkým komfortem: klimatizace, telefon, minibar, TV a vysoušeč vlasů. V recepci hotelu S. Leonard je k dispozici také bezpečnostní schránka, budík. 24 hodin je k dispozici personál mluvící více jazyky. Placená Wi-Fi v hale, baru a bazénu. K dispozici je také velká parkovací plocha. Malí domácí mazlíčci jsou vítány a mohou chodit do okolních zahrad. Hotel nabízí bezplatnou autobusovou dopravu do a z obce Panza - po domluvě s pracovníky recepce.
70 komfortních pokojů různých standardů:
• Standardní pokoje
• Standardní pokoje s výhledem na moře
• Pokoj typu Superior s výhledem na moře

Restaurace
Naše kuchyně poskytuje mezinárodní a tradiční místní pokrmy: králík a la cacciatore a špagety allo scoglio. Masové a rybí pokrmy jsou vybrány tak, aby přitahovaly i ty nejnáročnější hosty.

Stravování
Polopenze, snídaně formou bufetu se podává v restaurační hale, v přízemí. Večeře - výběr z menu a salátový bufet. Na požádání sloužíme pokrmy bez glutinu.

Centrum krásy
V hotelovém kosmetickém centru v hotelu St Leonard nabízí profesionální služby v oblasti péče o tělo. K dispozici jsou následující procedury:

- Lékařské vyšetření
- Massaggi Terapeutici
- Masáže s oleji a krémy
- Linfodrainings
- ošetření proti vráskám
- Obličejové bahenní obaly
- Masáž planérů
- Posttraumatické léčby

Další individuální procedury jsou také k dispozici přímo v hotelu.

Bazény
Krytý bazén v hotelu St Leonard nabízí teplou (cca 38 °) termální pramenitou vodu, pro kterou je ostrov Ischia znám, zatímco venkovní bazén (20 m x 10 m) je naplněn mořskou vodou a je obklopen slunnou a panoramatickou terasou s bezplatným posezením a deštníky. Bazény jsou k dispozici denně od 8:00 do 20:00. Termální voda je stále doporučována v dermatologii, gynekologii, kráse a posttraumatické léčbě. V okolí krytého termálního bazénu, bazénu s mořskou vodou, solária a terasy na helioterapii se nabízí dostatek soukromí.

Zahrada
Různé palmy, olivovníky a rostliny kaktusu přispívají k vytvoření relaxačního a harmonického scénáře v hotelu St Leonard Ischia.

Vzdálenost od centra - přibližně 2 km. 

Vzdálenost od moře - 200 m nad mořem (strmé schody) - menší soukromá kamenitá pláž (vhodná obuv do vody) vstup za poplatek cca 10 € / os./ den. Pláž je s jezírky, vyskládaných z kamenů. K dispozici restaurace. Ostatní pláže na ostrově jsou dostupné autobusem.

Získat více informací o destinaci - klikněte ZDE

Cena obsahuje

• ubytování s uvedeným typem stravování
• obousměrnou leteckou dopravu v základní ceně s obousměrným děleným transferem (transfer letiště Neapol – přístav v Neapoli nebo Pozzuoli, lístky na loď, klienti si nastupují se svými zavazadly sami – transferové vozidlo nepřejíždí s klienty trajektem, transfer přístav na ostrově – hotel Ischia)
• jedno příruční zavazadlo o rozměrech max. 56x45x25 cm na jednoho cestujícího (včetně kabelky a notebooku)
• pojištění CK proti úpadku
• vstup do bazénu/bazénů v daném hotelu
• služby CK a průvodce
• informační materiály
• pojištění CK proti úpadku
Uvedená cena zájezdu obsahuje cenu letenky v optimální knihovací třídě. Konečná cena se může od této uvedené ceny lišit, což Vám rádi ověříme telefonicky nebo po odeslání nezávazné objednávky. Na vyžádání možné též odlety z Vídně, Katowic a Budapešti.

Cena neobsahuje

• komplexní cestovní pojištění včetně storna
• odbavená zavazadla v rámci letecké dopravy – viz příplatky
• služby za příplatky (např. plná penze, mořská strana, atd.)
• pobytovou taxu cca 2 €/os./den - splatná v hotovosti v hotelu (výše taxy a podmínky jejího účtování se mohou měnit)
• fakultativní výlety možno zakoupit na místě u delegáta

Poznámka

• Ferragosto 10 €/os. - povinný příplatek
• ZDARMA hotelový minibus do/z centra Panzy
• SLEVA 50% na zábaly a 20% na masáže
• 1x týdně galavečer s hudbou

Zvolte si termín:

Název
Cena od
 
dvoulůžkový pokoj standard
15 280 Kč
14 451 Kč/osobu
jednolůžkový pokoj standard
15 280 Kč
14 451 Kč/osobu
Vlastnosti: UVEDENÁ CENA NEZAHRNUJE POVINNÝ PŘÍPLATEK, ZA JEDNOLŮŽKOVÝ POKOJ
dvoulůžkový pokoj s přistýlkou standard
15 280 Kč
14 451 Kč/osobu
dvoulůžkový pokoj se dvěma přistýlkami standard
15 280 Kč
14 451 Kč/osobu
Facebook