Imperamare*** ostrov ISCHIA, Itálie  

Termíny a ceny
Kód zájezdu: SW
Typ ubytování: Hotel
Typ stravy: snídaně
Lokalita: Itálie / Ischia / Forio
Doprava: Letecky
Nástupní místo: Praha
Vybavení: zahrada, restaurace, parkoviště, recepce, TV místnost, venkovní termální bazén, snack-bar, terasa se slunečníky a lehátky
Vzdálenosti
od moře: 500 m
od centra: 1,7 km

Daleko od domova a přesto se cítit jako doma - v bezprostřední blízkosti okouzlujícího zálivu „Baia di Citara“ se nachází útulný renovovaný panoramatický hotel Imperamare, který má italsko-rakouské majitele. Tento hotel nabízí výhled na moře, proslulou pláž Citaru a prostředí termálního parku Poseidonovy zahrady (od hotelu vzdálené několik minut chůze nebo pro hosty svozovým hotelovým minibusem zdarma). Od hotelu je rovněž zhruba 100 metrů vzdálena depandance. Všechny pokoje jsou s přímým výhledem na moře. Hosté hotelu mají také slevy na plážový servis (lehátka a slunečníky). V blízkosti hotelu se nachází mnoho butiků a kaváren. 

Ubytování
Hotelové pokoje jsou moderně zařízené, mají fantastický a jedinečný výhled na moře, balkon/terasu, telefon, SAT-TV, topení, sprchu a Wifi. Klimatizace je za příplatek. Upozornění! Pokoje se mohou lišit velikostí a stylem. Klient může být ubytován v pokoji jiného vzhledu, než jaký je uveden na ilustrativním na obrázku.

Služby a vybavení
Výhled z hotelu na moře a Poseidonovy lázně je zkrátka dech beroucí a rajský. V klidné, středozemně uzpůsobené zahradě (dál od hlavní silnice) se nachází termální bazén s hydromasáží, tryskami pro krční masáže, protiproudem a dále se zde nachází i finská sauna. Lehátka a slunečníky u bazénu jsou zdarma. O sportovní nadšence je zde také postaráno. Hotel má také k dispozici i dětské hry, aby se zde cítili dobře i malí hosté a právě díky své poloze v zóně s omezenou dopravou a dál od hlavní silnice jsou tak tito malí hosté v tomto hotelu v bezpečí. Parkoviště u hotelu je samozřejmostí a pro hotelové hosty je zdarma.

Stravování
Mimo výbornou středomořskou a zdravou kuchyni nabízí útulná a klimatizovaná restaurace s terasou také fantastický výhled a jedinečné západy slunce.
Bohatý snídaňový bufet (snídaňové kafe, Espresso, mléko, kakao, čaj (7 druhů), káva s ženšenem, briošky, 3 druhy chlebů, marmeláda, med, Nutella, cornflakes, müsli, čokoládové kuličky, ovocné šťávy, šunky, salámy, sýry a sezónní ovoce. Oběd a večeře jsou složeny z salátového a zeleninového bufetu a následným výběrem a la carte.

Získat více informací o destinaci - klikněte ZDE

Cena obsahuje

ubytování v pokoji standard s uvedeným typem stravování, obousměrnou leteckou dopravu včetně trajektu a transferu do/z hotelu– odlet Praha, vstup do bazénu/bazénů v daném hotelu, služby CK, služby průvodce CK, informační materiály, pojištění CK proti úpadku.

Cena neobsahuje

komplexní cestovní pojištění vč. storna. Služby za příplatky (např. plná penze, výhled na moře, atd.). Pobytovou taxu cca 2€/os./den - splatná v hotovosti v hotelu. Výše taxy a podmínky jejího účtování se mohou měnit. Fakultativní výlety možno zakoupit na místě u delegáta.

Poznámka

Ceny jsou pouze se snídaní. Děti do 2 let zdarma, na lůžku s rodiči nebo dětská postýlka za 15 €/ den.

Facebook