Mareco Resort*** ostrov ISCHIA, Itálie  

Termíny a ceny
Kód zájezdu: SW
Typ ubytování: Hotel
Lokalita: Itálie / Ischia / Forio
Doprava: Letecky
Nástupní místo: Praha

Hotel vhodný pro dospělé a děti, svět wellness a zábavy potěší. Předností hotelu je jeho klidná pozice a blízkost pláží - od moře 80 m a cca 200 m od písečné pláže Chiaia a 350 m od pláže San  Francesco. Vzdálenost od historického centra je cca 800 m. V okolí hotelu jsou placené i volné plážové úseky, restaurace, minimarket, tabák atd. 

Ubytování: 35 pokojů, vlastní příslušenství, TV, trezor, klimatizace, topení, minibar, Wi-fi zdarma. Standard s teráskou v přízemí nebo na
terase u bazénu. Za příplatek pokoj s výhledem na moře a balkónkem v prvním patře nebo pokoj s výhledem na moře a oknem v prvním patře; 2 pokoje economy s bočním výhledem a teráskou. Na vyžádání tří a čtyřlůžkové pokoje.

Stravování: polopenze - snídaně formou bufetu, večeře servírovaná - 1. a 2. chod výběrem ze tří menu, salátový bufet, ovoce nebo dezert.

Služby a vybavení:
- vnitřní teplý minerální bazén 31-32°C s kaskádou a hydromasáží
- venkovní minerální bazén
- snack-bar
- restaurační hala
- prostorné vybavené terasy s panoramatickým výhledem na moře
- vlastní zahrádka
- dětská zóna
- kosmetika a lázně s kosmetickými procedurami a masážemi

Získat více informací o destinaci - klikněte ZDE

Cena obsahuje

ubytování s uvedeným typem stravování, obousměrnou leteckou dopravu včetně trajektu a transferu do/z hotelu– odlet Praha, vstup do bazénu/bazénů v daném hotelu, služby CK, služby průvodce CK, informační materiály, pojištění CK proti úpadku.

Cena neobsahuje

komplexní cestovní pojištění vč. storna. Služby za příplatky (např. plná penze, výhled na moře, atd.). Pobytovou taxu cca 2€/os./den - splatná v hotovosti v hotelu. Výše taxy a podmínky jejího účtování se mohou měnit. Fakultativní výlety možno zakoupit na místě u delegáta.

Poznámka

klimatizace cca 15.6. -15.9., zdarma

Facebook