Residence Palummera - ostrov Ischia 

Termíny a ceny
Kód zájezdu: vlastní doprava
Typ ubytování: Komplex apartmánů
Poloha: do 100m od pláže, do 900m od centra
Typ stravy: bez stravy
Lokalita: Itálie / Ischia / Forio
Doprava: Vlastní doprava

Tato nová residence se skládá ze dvou budov, které jsou umístěny v krásné upravené zahradě o výměře cca 7.000km² s olivovým hájem a ovocným sadem. Nachází se v obci Forio, části Cava dell´isola nad stejnojmennou písečnou pláží, jen několik minut od známéhé termálního parku Poseidon. 

V residenci je celkem 15 apartmánů, z nichž některé jsou monolokály jiné bilokály. Všechny mají vlastní příslušenství, vybavený kuchyňský kout, Wi-fi zdarma, TV a telefon, klimatizace je na vyžádání. Každý má vlastní terasu či společný venkovní prostor k posezení. 
Typy apartmánů:
* MONO A  2/3  /max 3 osoby/ umístěn  v přízemí, skládá se ze 3 podlaží: obývací místnost s rozkládacím gaučem pro jednu osobu, vyvýšený prostor po schodech nahoru s manželskou postelí, kuchyně po schodech dolů, venkovní vybavený prostor k posezení.

* MONO B  3/4  /max 4 osoby/ umístěn v přízemí, prostornější apartmán než typ Mono A, skládá se ze 3 podlaží: z obývací místnosti s rozkládacím gaučem pro dvě osoby, vyvýšeného podlaží po schodech nahoru s manželskou postelí, kuchyně po schodech dolů, venkovního vybaveného prostoru k posezení.

* BILO C 4   /max 4 osoby/ umístěn buď v přízemí nebo v 1.patře apartmánového domu, skládá se z: obývací místnost s rozkládacím gaučem pro dvě osoby, kuchyně, ložnice. V některých jsou pokoje oddělené pouze závěsem. Venkovní vybavený prostor k posezení.

* BILO D 5    /max 5 osob/ apartmán v 1.patře s výhledem na moře, skládá se z: dvou místností, ložnice s vlastním příslušenstvím, obývací místnost s rozkládacím gaučem, druhá koupelna, prostornější venkovní sezení s terasou.

* BILO E    /max 4 osob/ apartmán v 2.patře s výhledem na moře a na Monte Epomeo, nabízí privátní prostor, dvě místnosti oddělené závěsem, kuchyně s jídelnou, ložnice s výhledem na moře, prostornější venkovní sezení s terasou.

Vzdálenosti:
- cca  150m – písečná pláž Cava dell´isola – dostupnost privátním sestupem od rezidence
- cca 400m od pláže Citara
- od centra 1,5km.
  

Stravování: vlastní

Služby:
- zahrada
- společná prádelna s pračkou
- žehlicí prkno a žehlička
- vnitřní parkoviště
- WIFI v apartmánech zdarma
- internet zdarma v recepci na PC
- 1 x slunečník/apartmán

V residenci neakceptují kreditní karty a zvířata.                          

 

Získat více informací o destinaci - klikněte ZDE

Cena obsahuje

pronájem apartmánu, spotřeba vody a energií, Wi-fi, zapůjčení ložního prádla a ručníků, služby CK a delegáta CK, informační materiály. Bonus: sleva na vstupy do termálních parků a kaktusové zahrady na ostrově Ischia.

Cena neobsahuje

- komplexní cestovní pojištění vč. storna
- služby za příplatky (např. strava, výhled na moře, a pod.)
- pobytovou taxu cca 2€/os./den - splatná v hotovosti na místě. Výše taxy a podmínky jejího účtování se mohou měnit.
Fakultativní výlety možno zakoupit na místě u delegáta.

Poznámka

závěrečný úklid 30 €/apartmá - povinný příplatek; klimatizace 30 €/apt./týden; dětská postýlka 15 €/den.

Facebook